"Yol kapalı kan gönderemeyiz"

"Yol kapalı kan gönderemeyiz"
banner23

Mehmet Erureten adlı bir vatandaş sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda hem Sağlık Bakanlığı'na hem de yaşadıklarını isyan etti. Erureten paylaşımında şöyle dedi;

Kokuşmuş bir sistem..!!!!

Her hafta Perşembe günleri sabah 8:30 'da anneciğim Akdoğan sağlik ocağında rutin kan tahlili verir kan değerleri yüksek ise de birgun sonra Cuma günü Lefkoşa Onkoloji servisinden kemoterapi ilacı aliyor. Fakat bugün Akdogan sağlik ocağına tahliller icin kan vermeye gittigimizde, bugün kan alamaycaklarini çünkü alinan kanlari Lefkosaya yollarin kapali olduğundan götüremeyceklerini söylediler. Kan vermek istersek bizim Lefkosa devlet hastahanesine gitmemiz gerektigini söyledi ..(Bizim gibi enaz 3 kişiyi daha böyle Lefkoşaya gönderdiler..!!)Şayet yollar gercekten kapali ise ve siz gidemiyorsaniz bizi neden gönderiyorsunuz ..??? Özel jetle mi gidecegimizi sandiniz..!!! Kaldiki yollar bugün itibariyle acikti ve sadece ordaki memur arkadaslarin keyfi yerinde olmadigi icin alinacak kan tahlillerini götürmek istemedikleri anlaşıldı.Cünkü Lefkosa devlet hastahanesinde konuyu ordaki hemsirelere bahsedince, Akdağan sağlık ocağında kani almayanlari mutlaka sağlik bakanligina sikayet etmeniz gerektigini söylediler..!!! Allah herkesin kalbine göre versin diyorum ve başka birsey diyemiyorum.!!!

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet Kansal
Ahmet Kansal - 6 ay Önce

Bugün hava günlük güneşlik ve yollar açıkken, bunu yapmış olmaları çok üzücü. Sağlıkçı insanlar bunu yapabiliyor. Çok YAZIK. AKDOĞAN sağlık ocağında, bu davranışta bulunan, sözde sağlıkçıları kınıyoruz!!!

KEMAL
KEMAL - 6 ay Önce

ondandır kı tc de baze n kktc de hemşireler veya doktorlar tartaklanır .. bazılarına yakışlır ...

Savaş Mustafa
Savaş Mustafa - 6 ay Önce

Kokuşmuş bir devlet ve liyakatsız çalışıan memurları.

SIRADAKİ HABER

banner19

banner1

banner3

banner18