Yeni görevden alma ve atamalar

Yeni görevden alma ve atamalar


14 Mart tarihli Resmi Gazete’de açıklanan ‘görevden alma’ ve ‘atama’larda devletin bazı bakanlıkta görevli mevkilerde yapılan değişiklikler açıklandı
BRTK’da Çobanoğlu gitti, Tosun geldi!

Bayrak Radyo Televiyon Kurumu Yönetim Kurulu üyeliğine atanan Hüseyin Çobanoğlu’nun, 23 Şubat 2018 tarihinde ‘görevinden istifa etmesi’ nedeniyle yerine Mustafa Tosun üye olarak atandı.

Arif Sonuç görevden alındı Sağlık Bakanlığı Özel kalem Müdürü mevkiine atanmış olan Arif Sonuç’un, 14 Mart tarihinden itibaren görevinden alınmasına karar verildi.

Açıklamada “Üst Kademe Yöneticileri Yasası’nın 3. Maddesinin (2). Fıkrası uyarınca, 17.05.2016 tarihli kararname ile 17.05.206 tarihinden itibaren Sağlık Bakanlığı Özel kalem Müdürü mevkiine atanmış olan Arif Sonuç’un, 14.03.2018 tarihinden itibaren bu görevden alınmasına karar verildi.” denildi.

Gencay Eroğlu da görevden alındı

KKTC Başbakanlığı Gençlik Dairesi Müdürü Mevkiine atanmış olan Gencay Eroğlu’nun 14 mart tarihinden itibaren görevinden alınmasına karar verildi.

Cumhuriyet Meclisi Genel Sekreterliği Örgütü Özel Kalem Müdürü mevkiine Çağlar Gulamkadir

Üst Kademe Yöneticileri Yasası’nın 2. Maddesinin (2). Fıkrası kapsamında ise Cumhuriyet Meclisi Genel Sekreterliği Örgütü Özel Kalem Müdürü mevkiine, 14 Mart tarihinden itibaren Çağlar Gulamkadir’in ‘İleride herhangi bir sebep gösterilmeden görevinden alınması’ koşulu ile atanmasına ve ‘atandığı tarihten itibaren atandığı mevkiin maaşını almasına’ karar verildi.

Başkan Ekenoğlu Sağlık Bakanlığı ‘Özel Kalem Müdürü’Güncelleme Tarihi: 15 Mart 2018, 15:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1

banner19

banner3

banner18