Vatandaş “Dersler boş geçiyor” Yönetim “İddialar asılsız”

Haberal Kıbrıslı Gazetesi’ne ulaşan bir vatandaş Güzelyurt Şehit Turgut Ortaokulu’nda bazı derslerin boş geçtiğini iddia etti.

Vatandaş “Dersler boş geçiyor” Yönetim “İddialar asılsız”
banner23

Haberal Kıbrıslı Gazetesi’ne ulaşan bir vatandaş Güzelyurt Şehit Turgut Ortaokulu’nda bazı derslerin boş geçtiğini iddia etti. Vatandaş bu durumun okul açıldığından beri devam ettiğini ileri sürdü. Haberal Kıbrıslı Gazetesi’nin ulaştığı Bakanlık yetkilileri ise okullarda öğretmen eksiği bulunmadığını ifade etti. Ayrıca gazetemizin ulaştığı okul yönetimi de böyle bir durumun söz konusu olamayacağını belirtti. Ayrıca  sikayetçi olan velinin de kendilerine şikayetlerini iletmesi durumunda dikkate alacaklarını kaydetti.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Fatma Baysal
Fatma Baysal - 6 ay Önce

Biz robot degiliz ki bizlerde hasta oluyoruz cocuklarimiz hasta oluyor ona ragmen ögrencileri magdur etmemek icin o halde derslere giriyoruz.Keza bir memur bir doktor da iş yapamayacak kadar hasta oldugunda işe gitmez bu hem onun hem de hastaligi yaymamak adina herkes icin en mantikli hareket budur.Okullarimiz hastaliktan kirilan öğrencilerle dolu hava soguk oldugu icin kapi pencerede acamiyoruz aileler bunu çeken duyarlı!!!!! Veli kadar hassas olsa hasta cocuklarini okula göndermez ise salgin olayi da olmaz .su an en az 6 veya 7 tane su cicegi cikaran ogrenci var ve okula gelmeye devam edende.Şimdi biz bu cocuklara okula gelmeyin desek DUYARLI!!!! velilerimiz ne der acaba.Gelelim bu haberin aslina : HAVA SOĞUK OLDUGU İCİN BEDEN DERSİNİ KANTINDE YAPMAK ZORUNDA KALAN BUNDAN DA RAHATSIZ OLAN BIRILERİNİN ISMARLAMA ÇEKTİRDİĞİ BİR FOTOYU BİZİM DE GÖRÜŞÜMÜZE BAŞVURMADAN YAYINLAMANIZ GAZETECİLİK İLKELERİNE TERSTIR. BUNU HABER DİYE ÇEKTİREN !!!!!!! YAYINLATAN TAKİBİNDE OLANLAR SÖZÜM SİZE :ŞEHİT TURGUT ORTAOKULU BAŞARILARIYLA GÜNDEMDEN HEP VARDIR VE ÖĞRETMENLERİNİN AZMİ VE HEVESİYLE DE VAR OLMAYA DEVAM EDECEKTIR. UCUZ HABER SES GETİRİR AMA ISMARLAMA HABERLE ÇIT BİLE ÇIKARAMADINIZ

SIRADAKİ HABER

banner19

banner1

banner3

banner18