Tufan Erhürman: "Endişenin esas kaynağı pandemi değil, toplumda güveni yerle bir eden bu yönetim anlayışı!"

Tufan Erhürman: "Endişenin esas kaynağı pandemi değil, toplumda güveni yerle bir eden bu yönetim anlayışı!"
banner23

Ana muhalefet lideri Cumhuriyetçi Türk Partisi (CTP) Genel Başkanı Tufan Erhürman, toplumdaki endişenin esas kaynağının pandemi olmadığını belirterek, "bir söylediği bir diğer dediğini tutmayan, toplumda güveni yerle bir eden bu yönetim anlayışı" dedi.

Erhürman'ın sosyal medya paylaşımında, "Endişenin esas kaynağı pandemi değil. Hangi kararı neden verdiği belli olmayan, aldığı kararlara kendisi uymayan, bir söylediği diğer söylediğini tutmayan, toplumda güveni yerle bir eden bu yönetim anlayışı" ifadeleri yer aldı.

Erhürman peşi sıra yaptığı bir başka paylaşımında ise, "Siz yüz yüze eğitime başlama kararı alıyorsunuz, sizin açıklamalarınıza göre öğrencilerin yüzde 28'i, yani 11 bin 500 öğrenci okula gitmiyor. Neden?" diyerek, "Çünkü insanların tüm verileri değerlendirerek doğru kararları verdiğinize, alınması gereken önlemleri aldığınıza inancını yitirdi" dedi.

Tutarsız, gerekçesiz kararların endişe yaratmaktan başka hiçbir işe yaramadığını vurgulayan Erhürman, "Otoriteye güveni sıfırladınız ve memleketi başıboşluğa sürüklediniz" ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner1

banner3

banner18