banner38

Trafik kazası geçiren Hasan Taçoy: "Gayet iyiyim..."

banner32

UBP Milletvekili Hasan Taçoy, geçirdiği trafik kazası nedeniyle kısa bir süre bel ve boyun spazmı yaşadığını açıkladı.

Trafik kazası geçiren Hasan Taçoy: "Gayet iyiyim..."
banner41
banner37
banner23

Ulusal Birlik Partisi (UBP) Milletvekili Hasan Taçoy, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, Girne çevre yolunda, trafik ışıklarında beklerken, bir vatandaşın anlık dalgınlığı sonrasında kaza geçirdiğini söyledi.

Aracına arkadan çarpıldığını ve kısa bir süre bel ve boyun spazmı geçirdiğini belirten Taçoy, kısa süren tedavinin ardından bugün yine halk ve partililerle iç içe olduğunu söyledi. Kaza sonrası arayan herkese teşekkür eden Taçoy, sağlık durumunun iyi olduğunu belirtti. Taçoy, ayrıca Osman Atakara'ya Allah'tan rahmet, ailesine başsağlığı diledi.

Taçoy'un söz konusu paylaşımı şöyle: "Çok sevdiğim, değerli yol arkadaşım Osman Atakara'nın cenaze törenine katılmak maksadıyla dün, tüm diğer partili arkadaşlarımız gibi Alsancak'a gitmek için Lefkoşa'dan ayrıldım. Girne çevre yolunda, trafik ışıklarında beklerken bir başka vatandaşımızın bir anlık dalgınlığı sonrasında bir kaza geçirdim. Aracıma arkadan çarpan vatandaşımız nedeniyle, kısa bir süre bel ve boyun spazmı geçirdim. Kısa süren tedavimin ardından bugün yine halkımızla, partililerimizle iç içeyim. Hayatını kaybeden değerli kardeşime Allah'tan rahmet, ailesine başsağlığı dilerim. Kaza sonrası arayan, soran, ilgilenen tüm yol arkadaşlarıma, vatandaşlarımıza ve partililerimize teşekkür ederim. Gayet iyiyim. İlginiz için herkese teşekkür ederim."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner1

banner3