banner38

TEŞEKKÜRLER KIBRIS TÜRK HALKI

banner32

TEŞEKKÜRLER KIBRIS TÜRK HALKI
banner41
banner37
banner23
Haberal Kıbrıslı medya grubu yaptığı yayınlar ile hem ülkemizde hem de Türkiye’de gündem oluşturmaya devam ediyor. Bu hafta içerisinde yapmış olduğumuz 3 önemli haber ile kamuoyunun büyük takdirini kazanmak bizleri yaptığımız bu onurlu meslekte daha da azimlendirmiştir.

Önce güneşin altında kavrulan inşaat işçilerinin zor şartlar altında kazandıkları ekmek paralarını kamuoyunun dikkatine taşıdık. Pazar günleri çalışarak evlerinin, çocuklarının, ailelerinin rızıklarını kazanan emekçilerin sesi olduk.

İkinci konu başlığımız ise Kıbrıs Türk’üne ve Türkiye’ye ağır hakaretler eden Yunan komandolarının çekilmiş kamera kayıtları oldu. Yüzümüze gülen arkamızdan kanımızı içmeye and içen bu iki yüzlü güruhun maskelerini çıkardık gerçek yapılarını gözler önüne serdik.Bu haberimiz o kadar ses getirdi ki Türkiye medyası dahil bir çok basın yayın kuruluşu haberimizi sayfalarına taşıdı.

Bizim için en önemli olanı ise Semen Yakut için yaptığımız duyuru oldu. Rekor bir paylaşım ile hemen hemen her eve ulaşan bu haberimiz mutlu son ile bitince bizim de bütün haftanın yorgunluğunu atmamızı sağladı. Medya grubunuzun genel yayın yönetmeni Kartal Harman’a, Hakan Aşık tarafından gönderilen kan verme sırasındaki fotoğrafı ve yazdığı not gücümüze güç kattı.

Günden güne büyüyen Haberal Kıbrıslı Medya Grubu yakın zamanda atacağı yeni adımlarla sorumluluklarının farkında olarak siz değerli okuyucularımıza doğru ve tarafsız haberleri vermeye devam edecektir.
Güncelleme Tarihi: 13 Temmuz 2018, 14:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner1

banner3