TELSİM yetkililerinden Çeler'e ziyaret

TELSİM yetkililerinden Çeler'e ziyaret
Telsim Genel Müdürü Hakan Gülümser ve Genel Müdür Yardımcısı Fevzi Tanpınar, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Zeki Çeler’e nezaket ziyaretinde bulunarak, yeni görevinde başarılar diledi.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’ndan yapılan açıklamaya göre,Telsim Genel Müdürü Hakan Gülümser ziyarette, Telsim’in iş sağlığı ve güvenliği uygulamaları hakkında Bakan Çeler’e bilgi verdi.

Çalışanlarına güvenli ve sağlıklı bir çalışma ortamı sunmaya öncelik verdiklerini, iş güvenliğini bir kurumsal kültür halinegetirdiklerini kaydedenGülümser,tüm işortaklarını, bayilerini ve tedarikçilerini işsağlığı ve güvenliği kurallarına uygunşekilde yönettiklerine vurgu yaptı.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ile bir çok projede işbirliği yaptıklarını söyleyen Gülümser, Bakanlıkla ilgili çalışmalarda katkı koymaya hazır olduklarını da belirtti.

Tanpınar

Genel Müdür Yardımcısı FevziTanpınar da ziyarette yaptığı konuşmada, her yıl 4-10 Mayıs İş Sağlığı ve Güvenliği Haftası’nda işsağlığı ve güvenliği etkinlikleri düzenlediklerini belirtti.

Tanpınar; sadece çalışanlarını değil tüm iş ortaklarının sağlığını ve güvenliğini düşündüklerini söyleyerek,işsağlığı ve güvenliği kültürünün yaygınlaşabilmesi için bu konuyu öncelikli sorumlulukları kabul ettiklerini kaydetti.

ÇELER

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Zeki Çeler de, kurumsal olarak iş sağlığı ve güvenliğine verdikleri öncelikten dolayı Telsim yetkililerine teşekkür ederek, çalışanların güvenliği ve sağlığına yönelik benzer uygulamaların diğer sektör temsilcilerine de örnek olmasını istedi.

Çeler, iki kurum arasında sürdürülen işbirliğinin artarak devam etmesi temennisinde bulundu.
Güncelleme Tarihi: 12 Şubat 2018, 17:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1

banner19

banner3

banner18