Tatar: "Sucuoğlu ve Atun ikinci turda beni destekleyecek"

UBP Genel Başkan Adayı Ersin Tatar yaptığı açıklamayla diğer adaylar Sucuoğlu ve Atun’un kendisini destekleyeceğini söyledi.

Tatar: "Sucuoğlu ve Atun ikinci turda beni destekleyecek"
banner23

Açıklama şöyle:

”Ulusal Birlik Partisi’nin birlik, beraberlik içinde olması , güçlü bir şekilde iktidara gelerek halkımızın birikmiş ve ağırlaşmış sorunlarına çare bulması son derece önemlidir. UBP kurultayı partimizin önünün açılması, halkımıza hizmet verebilmesi için bir fırsattır. Değişim yönünde ortaya çıkan iradenin ikinci tura da yansıyacağına inanıyorum.

Genel Başkanlık seçiminin ilk turunda gayet güzel sonuçlar elde eden iki değerli milletvekili arkadaşım Sayın Faiz Sucuoğlu ile Sayın Sunat Atun’la yaptığımız toplantı gayet güzel geçmiş ve kendileri ikinci turda bana tam destek vereceklerini açıklamış bulunuyorlar. Öncelikle iki milletvekilimize de teşekkür ediyor, işbirliğimizin partimize, ülkemize ve insanımıza hayırlı olmasını diliyorum. Sadece bu iki milletvekillerimizle değil, tüm milletvekillerimiz, parti kurullarımız, örgütlerimiz, halkımız , kurum ve kuruluşlarımızla kaynaşarak, işbirliği yaparak ülkemize hizmet edeceğimiz günler yakındır. Saygılarımla. Ersin Tatar ( UBP Genel Başkan adayı)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner1

banner3

banner18