Tabipler Birliği’nin bu serzenişine LÜTFEN kulak verelim

Tabipler Birliği’nin bu serzenişine LÜTFEN kulak verelim
banner23

Haberal Kıbrıslı Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Kartal Harman sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda kendisine iletilen bir mesajı okuyucuları ile paylaştı.

Harman mesajında şu ifadelere yer verdi;

Az önce aldığım ve ismi bende saklı kalacak olan bir doktorumuzun gönderdiği bu mesajı sizlerle paylaşmak istiyorum

Tabipler Birliği’nin bu serzenişine LÜTFEN kulak verelim.

 “ Kartal Harman hükümet Tabibler Birliği kararını yada tavsiyesini niye dinlemiyor. Tabibler Birliği olarak sokağa çıkma yasağı konsun diyoruz sözlerimizi yanlış yansıtıyorlar. Sözlerimizi eksik açıklıyorlar. Milyon defa ikaz ettik kaç gün öncesinden sokağa çıkma yasağı koyun diye. Millet gidip karantinadaki insanlarla boy boy foto çekiyor. Bu korona katlanarak devam edecek. Sağlık açısından Tabibler Birliği’nden daha fazlasını hükümet nerden biliyor... Bu kararı bugün bile alsalar yine geç artık.”

Tabipler birliğinin bu serzenişine LÜTFEN kulak verelim.

 “ Kartal harman hükümet Tabibler Birliği kararını yada tavsiyesini niye dinlemiyor. Tabibler Birliği olarak sokağa çıkma yasağı konsun diyoruz sözlerimizi yanlış yansıtıyorlar. Sözlerimizi eksik açıklıyorlar. Milyon defa ikaz ettik kaç gün öncesinden sokağa çıkma yasağı koyun diye. Millet gidip karantinadaki insanlarla boy boy foto çekiyor. Bu korona katlanarak devam edecek. Sağlık açısından Tabibler Birliği’nden daha fazlasını hükümet nerden biliyor... Bu kararı bugün bile alsalar yine geç artık.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner1

banner3

banner18