Sosyal Hizmetler devrede

Öz kızına tecavüz ederken Cürümleri Önleme Şubesi ekipleri tarafından suçüstü yakalanan zanlı O.D hakkındaki polis soruşturması devam ederken, ülke genelinde infiale neden olan iğrenç tecavüz olayının ardından Sosyal Hizmetler Dairesi ekipleri devreye girdi.

Sosyal Hizmetler devrede
banner23

Mağusa’da önceki gün araç kullanmayı öğreteceği bahanesi ile 14 yaşındaki öz kızına 6 saat içinde 3 ayrı yerde 3 kez tecavüz eden ve dün gece yarısı Cürümleri Önleme Şubesi ekipleri tarafından yarı çıplak vaziyette araç içinde suçüstü tespit edilen O.D hakkındaki polis soruşturmasını genişletildi.

44 yaşında 4 çocuk babası O.D’nin öz kızına tecavüz ettiğinin ortaya çıkmasının ardından Sosyal Hizmetler Dairesi yetkilileri devreye girdi. Daha önce de 7 yaşındaki oğlunun cinsel organını öptüğü fotoğrafları sosyal medyada yayımlamasının ardından devreye giren Sosyal Hizmetler Dairesi yetkilileri, O.D’nin eşi ve çocuklarını devlet himayesi altına almıştı.

Bu süre içerisinde alkol tedavisi gören O.D’nin bağımlılığından kurtulduğu gerekçesi ile eşi ve çocuklarının yeniden eve gönderildiği ancak Sosyal Hizmetler Dairesi yetkililerinin kontrolü altında oldukları öğrenildi. O.D’nin Sosyal Hizmetler kontrolünde olduğu süre içerisinde öz kızına tecavüzde bulunması olayının ardından 14 yaşındaki çocuk ile 7 ve 6 yaşlarındaki küçüklerin de yeniden Sosyal Hizmetle Dairesi ekipleri tarafından devlet himayesi altına alındığı öğrenildi. O.D'nin en büyük çocuğunun ise 25 yaşında olduğu öğrenildi.

Zanlı O.D’nin ise alkol tedavisi görmesine rağmen polis tarafından suçüstü yakalandığı sırada nefesinde 244 promil alkol olduğu tespit edildi.  

3 AYRI YERDE, 3 AYRI TECAVÜZ

Olayın soruşturmasını yürüten polis memuru Gökhan Kol mahkemede verdiği ifadesinde, zanlı O.D’in 15 Ekim 2020 ile 16 Ekim 2020 tarihlerinde, saat 18:00 ile 00:35 saatleri arasında önce Mağusa Tır Parkı’nda, ardından Çamlık bölgesinde, daha sonra ise Derinya mandıralar bölgesinde aracı içinde 14 yaşındaki kızına 3 kez tecavüz edip, ellemek sureti ile de cinsel saldırıda bulunduğunu açıkladı. Zanlının 00:35 sıralarında Derinya Mandıralar bölgesinde Cürümleri Önleme Şubesi ekipleri tarafından araçta küçük kız ile birlikte yarı çıplak halde tespit edilip suçüstü hali gereği tutuklandığını açıkladı. Polis memuru Kol, zanlının poliste verdiği ifadesinin kısmen itiraf niteliğinde olduğunu açıklamıştı.

Kıbrıs Postası - NADIRE BAHADI

YORUM EKLE
YORUMLAR
Nazife Göçer
Nazife Göçer - 1 hafta Önce

Daha devlet koruması altındaydılar. MaşAllah çok başarılı

ERDOĞAN
ERDOĞAN - 1 hafta Önce

nekadar sarhoş alkolik olursa olsun
bahane değildir bir sarhoşken pantolonunu çıkarıp kenidini müşteri aramıyorsa sarhoş değildir kızına tecavüzeden şerefizdr böyle

Lokman oruc
Lokman oruc - 7 gün Önce

Kıbrıs 'taki hapishanelerde bir tane namuslu mahkum veya memur varsa katli vaciptir büyük sevaba girerler.

Burcu
Burcu - 6 gün Önce

Bu iğrenç insanlara verilen cezaları da basında bol bol yayınlayın da belki ibret olur, hadım edilsin bence

SIRADAKİ HABER

banner19

banner1

banner3

banner18