banner38

Sonat Altuğ'dan Müjdeli Haber

banner32

Dışişleri Bakanlığı Özel Kalem Müdürü Sonat Altuğ tedavi gördüğü Lefkoşa Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesinden sosyal medya aracılığı ile sevenlerine müjdeli haber verdi.

Sonat Altuğ'dan Müjdeli Haber
banner37
banner23

Altuğ " Tum dostlarimiza, dualari ile destek olan tum sevenlerimize tesekkurlerimi sunarim. Dualarinizin hepsini duydum, cogunu not aldim" şeklinde yazdı.

İşte Altuğ'un paylaşımı....


7 Aralık tarihinden beridir başhekim Dr. Bülent Dizdarlı yönetimindeki Lefkoşa Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi Yoğun Genel Yoğun Bakım Ünitesinde tedavi görmekteydim. Yoğun bakım sorumlusu Dr. Şükrü Onbaşı gözetiminde ve yogun bakimdaki hemşire ve hastabakıcıların insanüstü çabaları ve gayretleri sonucunda tehlikeyi atlatarak tedavime devam etmek üzere az önce normal servis’e alındım. Ancak, bir süre ziyaretçi yasağım olacak, anlayisiniz icin tesekkur ederim. Rahatsizligimin ilk anindan itibaren hastaneye gelerek benimle ilgilenen arkadasim, doktorum Dr. Sıla Usar İncirli’ye, müdahalesi ile hayatimi kurtaran arkadasim Dr. Suha Halil Akpinar ‘a , Dr. Çagin Ozankaya’ya, Bashekim yardimcisi, arkadasim Dr. Cenk Soydan’a, ve bu süre icerisinde sürekli olarak yanimizda olan ve pozitif enerjilerini bize gonderen tum dostlarimiza, dualari ile destek olan tum sevenlerimize tesekkurlerimi sunarim. Dualarinizin hepsini duydum, cogunu not aldim

YORUM EKLE
banner28
SIRADAKİ HABER

banner19

banner1

banner3

banner18