banner38

Serhat Akpınar, GAÜ'nün kuruluş yıldönümü vesilesiyle mesaj yayınladı

banner32

Girne Amerikan Üniversitesi Kurucu Rektörü Serhat Akpınar, GAÜ’nün 35. Kuruluş yıldönümü sebebiyle sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu.

Serhat Akpınar, GAÜ'nün kuruluş yıldönümü vesilesiyle mesaj yayınladı
banner37
banner23

Paylaşılan mesaj şu şekilde:

“Değerli Ailem,

35. kuruluş yılımızın ve 2025 Stratejik Gelişim Programımızın hazırlıkları sürerken, siz değerlerimizle GAÜ Küresel Ailemiz olarak 1985 yılından itibaren Binlerce Gencimizin Hayatlarına dokunduk.

Binlerce Yeni Yaşam Mezunlarımızla şekilleniyor, 120 ülke temsiliyetinin üzerinde mezunlarımızla GAÜ Küresel Yolculuğuna devam ediyor. Bu yıl Sadece KKTC de Kendi Kıbrıslı Türk Gençlerimize tüm disiplinlerde 500’ün üzerinde burs verdik. Bu yıl Anavatan’dan aramıza katılan ve 3. Dünya ülkelerinden gelen 2000’in üzerinde öğrencilerimize burs verdik. 

Kuruluşumuzdan Bugüne GAÜ Küresel Ailesi olarak Burslu olarak 50 Binin üzerinde farklı disiplinlerde gençlerimize, gerek eğitim, gerek başarı, gerek çalışma bursları gerekse de Milli temsiliyete sahip öğrencilerimizi burslarımızdan yararlandırdık. 

Binlerce Genç Yaşam GAÜ Ailesi desteğiyle, bizlerin desteğiyle geleceklerini kucaklamış durumdalar. 2025 Zorlu Yolculuğumuzda daha çok güzel Adımlar ve Akademik ilklere imza atacağız. Çalışmalarımız devam ederken sizleri bilgilendirmek istedim.

Değerli Ailemize teşekkürlerimi iletiyor güzel bir hafta diliyorum. 

Binlerce yeni yaşama dokunmak ve umut olmak üzere, 

S . Akpınar

YORUM EKLE
banner28
SIRADAKİ HABER

banner19

banner1

banner3

banner18