banner38

Serdar Denktaş halka ve belediyelere destek çağrısı yaptı

banner32

Serdar Denktaş halka ve belediyelere destek çağrısı yaptı
banner41
banner37
banner23

Serdar Denktaş halka ve belediyelere destek çağrısı yaptı

DP Milletvekili Serdar Denktaşbabası, Kurucu Cumhurbaşkanı Rauf Raif Denktaş’ın anıt mezarının çevre düzenlemesi için bugün çalışmaya başlayacaklarını duyurdu...

Demokrat Parti (DP) eski Genel Başkanı, milletvekili Serdar Denktaş, babası, Kurucu Cumhurbaşkanı Rauf Raif Denktaş’ın anıt mezarının çevre düzenlemesi için bugün çalışmaya başlayacaklarını duyurdu.

Denktaş, bugün sabah saat 10.00 itibarıyla Cumhuriyet Parkı’nda olacaklarını belirttiği açıklamada belediyelere ve halka çalışmalara katkıda bulunma çağrısı yaptı.

Denktaş, “Fidan, tohum, gübre ve kol gücü en önemli ihtiyaçtır. Vefalı insanımızın çapasıyla küreğiyle, kimisinin bilgisi ve el becerisiyle orayı kısa sürede bugünkünden daha iyi bir noktaya ulaştırabileceğimizden eminim” dedi.

Önceki gün sosyal medya hesabı üzerinden “Denktaş Anıtı Çevre Düzenleme İnisiyatifi” başlığıyla açıklama yapan Serdar Denktaş, açıklamasında “Vefasızlardan herhangi bir adım beklemeksizin biz o bölgenin temizlenmesi, ağaçlandırılması ve düzenlenmesi için çalışmaya başlıyoruz” ifadelerini kullanarak devlet ve hükümet yetkililerine tepki göstermişti.

Konuyla ilgili Türk Ajansı Kıbrıs’a yaptığı açıklamada ise Serdar Denktaş, çevreyle ilgili düzenlemenin bir günde tamamlanamayacağını sadece bugün değil, devamlı orada olacaklarını söyledi. Denktaş, temizlik, daha sonraki günlerde de çimlendirme ve peyzaj çalışması yapacaklarını kaydetti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner1

banner3