Sapıklar yıllarca tecavüz etmişler!!!

banner32

Lapta'da 17 yaşındaki genç kıza 9 yaşından beri tecavüz eden dayı A.Y ile 2 yıldan beri tecavüz eden baba K.Y tutuklanarak mahkemeye çıkarıldı.

Sapıklar yıllarca tecavüz etmişler!!!
banner23

Lapta bölgesinde 17 yaşındaki genç kızın ensest tecavüz mağduru olduğunu Sosyal Hizmetler ile birlikte polise anlatması sonrasında polis tarafından başlatılan soruşturma da baba K.Y ile dayı A.Y tutuklandı. Ülkede büyük öfke ve infiale neden olan tecavüz zanlıları dün “Cinsel tecavüz” suçlaması ile Girne Kaza Mahkemesi’nde yargıç karşısına çıkarıldı. Mahkemede ensest tecavüz olayı ile ilgili bilgi veren polis memuru genç kızın önce henüz 9 yaşında iken 6 yıl boyunca dayısı A.Y tarafından tecavüze uğradığını, 2 yıldan beri ise babası tarafından defalarca evde tecavüze uğradığını açıkladı. Mahkeme yürütülen soruşturmanın titizlikle yürütülebilmesi açısından zanlıların 1’er gün mahkemede tutuklu kalmalarına karar verdi. Zanlılar bu gün yeniden Girne Kaza Mahkemesi’nde yargıç karşısına çıkarılacak.

2017 YILINDA YİNE DAYISI VE BABASINDAN ŞİKAYETÇİ OLDU

Olayın soruşturmasını yürüten polis memuru Adnan Kardeşler mahkemede verdiği ifadesinde, zanlılar A. Y. ve K. Y’ın “Cinsel tecavüz” suçundan tutuklandığını anlattı. Kardeşler,  17 yaşındaki genç kızın ifadesinde 2010-2016 yılları arasında 6 yıl boyunca dayısı tarafından 2016-2018 yılları arasında ise babası tarafından evde tecavüze uğradığını ifade etti. Zanlıların önceki gün tespit edilerek tutuklandıklarını belirten Kardeş, zanlıların olay ile ilgili yapılan sorgulamada konuşmadıklarını açıkladı. 17 yaşındaki genç kızın 2017 yılında Lapta Polis Karakolu’na giderek yine babası ve dayısı hakkında şikâyetçi olduğunu kaydeden Kardeşler, kısa bir süre sonra şikâyetin geri çekildiğini, zanlıların o dönemde suçlamaları kabul etmediklerini belirtti. Soruşturmanın devam ettiğini belirten Kardeşler, alınması gereken ifadeler olduğunu kaydederek zanlıların tanıklara etki etme olanaklarının olduğunu bu açıdan zanlıların birer gün tutuklu kalmalarını talep etti. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner1

banner3

banner18