Öztürk'ten, Sanver'e Sopa Tepkisi!

Ulusal Birlik Partisi İskele Milletvekili Yasemin Öztürk, Halkın Partisi Milletvekili Gülşah Sanver Manavoğlu'nun sopalı paylaşımına tepki göstererek, Manavoğlu'nun suç işlediğini öne sürdü.

Öztürk'ten, Sanver'e Sopa Tepkisi!
banner23

Sosyal Medya hesabından açıklama yapan Öztürk şu sözlere yer verdi;

Ülkemiz, iktidar ortağı bir partinin Milletvekilinin halkı suça teşvik ettiğini de gördü.
Ülkemiz tarihine geçecek bir tartışmayı bu kez İktidar Milletvekili Gülşah Manavoğlu gündeme getirdi. İktidar Milletvekili olduğunu, yani icraatın başında olduğunu unutan Manavoğlu, beyzbol sopalı paylaşımla hem icraat yapamadıklarını itiraf etmiş oldu, hem de bu paylaşımla suç işledi. 
Hatırlatmakta fayda görmekteyim ki araçta taşınan sopa silahtır ve suçtur. Sayın vekil bu fotoğrafı paylaşarak hem suç işlemiş hem de vatandaşı şiddete teşvik etmiştir. 
Halkının güvenliğinden sorumlu olan 4 lü koalisyon Hükûmetinin Vekili can güvenliği olmadığı gerekçesi ile arabasında bez boll sopası taşıyarak kendi güvenliğini kendi sağlıyormuş. Sayın vekil belli ki kendi ülkesinin yasalarını bilmiyor. Sorunlar arabada beyzboll sopası taşıyarak çözülmez. Ben kendi başımın çaresine bakıyorum, herkes başının çaresine baksın diyor resmen. 
O zaman devlet ne işe yarıyor.

Güncelleme Tarihi: 07 Ekim 2018, 21:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner1

banner3

banner18