Özersay: “Turiste sahte bilet satan kişi tutuklandı”

Özersay, tarihi bir mekanın giriş biletlerini kopyalayıp turistlere satan bir kamu çalışanın tutuklandığını belirterek, süreci takipçisi olacaklarını belirtti.

Özersay: “Turiste sahte bilet satan kişi tutuklandı”
banner23

Başbakan Yardımcısı ve Dışişleri Bakanı Kudret Özersay, bugün sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Dokundukça çürümüşlüğün boyutu ortaya çıkıyor” diyerek, tarihi bir mekanın giriş biletlerini kopyalayıp gelen turistlere veren, topladığı parayı da cebine indiren bir şahsın bu sabah polis tarafından tutuklandığını belirtti.

Özersay, şunları kaydetti:

“Dokundukça çürümüşlüğün boyutu ortaya çıkıyor. Tarihi bir mekanın giriş biletlerini kopyalayıp gelen turistlere veren, topladığı parayı da cebine indiren bir şahıs bu sabah itibariyle polis tarafından tutuklandı, mahkemeye çıkarılacak.

Çok açık söylüyorum bu ve benzeri olayların üzerine gittiğimiz için bunlar ortaya çıkıyor. Bunların ve dahasının üzerine gideceğiz ve HİÇ TAVİZ VERMEYECEĞİZ. Polis tahkikatının hızlıca tamamlanması ve suç unsuru mahkeme tarafından tespit edildiği taktirde cezasını çekmesi için sürecin sonuna kadar takipçisi olacağız.

Kamu kurumlarında yolsuzluk yaparak kişisel menfaate tenezzül edenler aslında bu ülkenin ve Halkın geleceğini çalmaktadırlar. Görevimizin gereği olarak bunların üzerine KİMSEDEN ÇEKİNMEDEN kararlı şekilde gideceğiz.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner1

banner3

banner18