Olay yerine ambulans geldi, polis bir süre ambulansın geçmesine izin vermedi!

Hayvancıların eylemi sürüyor...

Olay yerine ambulans geldi, polis bir süre ambulansın geçmesine izin vermedi!
banner23

Polis, Meclis ve elçilik yollarını kapattı! halk davullu zurnalı protesto yapıyor... Eylemciler Tarım Bakanlığı'nın önüne geri dönüyor. 

14.20 - Eylemciler Tarım Bakanlığı'nın önüne geldi fakat polis yolu kapattı. Eylemcilerden "polise dokunmayın" sesleri yükseliyor, eylemciler alkışlı protesto düzenliyor.

14.30 - Eylemciler, olay yerine intikal eden çevik kuvvet polislerini alkışlarla protesto etti. Polise “10 ayrı işte çalışırsınız, bir de bizi döversiniz. Biz sizin de hakkınızı arıyoruz” diye seslenen eylemciler, polislerin yarısından fazlasını hayvancılık yaptığını iddia etti.

14.45 - Eylemcilerden rahatsızlananlar oldu. Olay yerine ambulans geldi. Polis, ambulansın geçmesine bir süre izin vermedi, vatandaş çileden çıktı!
Kaynak: Kıbrıs Postası

Güncelleme Tarihi: 07 Eylül 2018, 15:16
YORUM EKLE
YORUMLAR
Halil
Halil - 2 yıl Önce

Doğru düzgün haber yapın. Yalan haber yapmayın vatandaşın zaten siniri hat safada birde siz çıldırtmayın. Polis izni neden vermedi onu adam gibi açıklayın. Tv de canlı gördüm. Hastayı aldıktan sonra ambulansın geri gitmesine eylemciler izin vermedi. Polis barikatını açması iiçin ileri gitmesini istediler. Poliste yolun ilerisi traktörlerle kapalı olduğu için ilk etapda izin vermedi akabinde ileri doğru giden ambulans mrcburen geri geri çıkmak zorunda kaldı. Doğru haber yapı.

SIRADAKİ HABER

banner19

banner1

banner3

banner18