Oktay Kaynarca'ya Bagaj Özrü

banner32

EŞKİYA Dünyaya Hükümdar Olmaz' dizisinin başrol oyuncusu sanatçı Oktay Kaynarca'nın Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde Ercan Havalimanı'nda bagaj için 45 dakika beklemesinin, kalabalık öğrenci grubunun Ada'ya gitmesinden kaynaklandığı ortaya çıktı.

Oktay Kaynarca'ya Bagaj Özrü
banner23

'EŞKİYA Dünyaya Hükümdar Olmaz' dizisinin başrol oyuncusu sanatçı Oktay Kaynarca'nın Kuzey KıbrısTürk Cumhuriyeti'nde Ercan Havalimanı'nda bagaj için 45 dakika beklemesinin, kalabalık öğrenci grubunun Ada'ya gitmesinden kaynaklandığı ortaya çıktı. Ercan TT Genel Müdürü Serhat Özçelik'in telefonla arayıp özürlerini illettiği sanatçı Kaynarca, yaptığı ikinci paylaşımında 'ilgilerinden dolayı teşekkür ediyoruz' dedi. 

Dizi çekimi için Adana'dan KKTC'ye gelen sanatçı Oktay Kaynarca, Ercan Havalimanı'nda uzun süre beklemesinin tepkisini sosyal medyadan yaptığı paylaşımla duyurdu. Kaynarca, Twitter'daki mesajında, "Kırk beş dakikada Adana'dan Kıbrıs'a inip, kırk beş dakika valiz beklemek. Ayıp, yazık. Kıbrıs havaalanı rezalet" ifadelerini kullandı. 

GENEL MÜDÜR ARADI

Kaynarca'nın bu mesajı üzerine Ercan TT Genel Müdürü Serhat Özçelik sanatçı ile iletişime geçerek yaşanlardan dolayı üzüntülerini iletti. Bu görüşmenin ardından Kaynarca da, yeni bir paylaşım yaparak, "Kıbrıs Havalimanı Serhat Özçelik dün olağanüstü bir yoğunluğun yaşandığını ve sebeplerden en önemlisinin Ada'ya öğrenci girişlerinin yoğunluğu olduğunu bildirdi. İlgilerinden dolayı teşekkür ederiz, hep beraber düzelteceğiz" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner1

banner3

banner18