Oğul Tibuk’a karantina kıyağı

Özel uçakla dün akşam adaya geldiği tespit edilen Merit Oteller Grubu veliahtı Murat Besim Tibuk’un özel bir ayrıcalıkla ülkeye getirildiği ve kimseye uygulanmayan bir yöntemle babasının otellerinden birisine gitmesine izin verildiği öğrenildi.

Oğul Tibuk’a karantina kıyağı
banner23

Tibuk’un özel uçakla adaya geldiği ve normalde devletin kontrolünde bir karantina merkezinde 14 gün tutulması gerekirken, kendisine tanınan ayrıcalıkla, elini kolunu sallayarak adaya giriş yaptı ve otele gitti.

Covid 19 virüsü salgını tedbirleri çerçevesinde adaya gelen tüm yolcuların devletin kontrolündeki karantina merkezlerinde 14 gün tutulduğu ve bu uygulama yurtdışında okuyan öğrencilere istisnasız uygulanırken,  Besim Tibuk’un oğluna neden bu ayrıcalığın detayları da ortaya çıktı.

Oğul Tibuk, yanına aldığı 90 Bin Euro’luk test kiti ile ülkeye giriş yaptığı ve yetkililerin bu bağış karşılığında ona ayrıcalık tanındığı öğrenildi.

Oğul Tibuk’un bir polis ve bir de Sağlık görevlisi nezaretinde babasının oteline götürüldüğü ve öğrenciler gelirken karantina oteli yapılamayan Merit Otelleri, bu sefer Besim Tibuk’un oğlu için resmi karantina oteli haline getirildi ve Tibuk’un karantina süresini orada geçireceği öğrenildi.

Kıbrıs postası

YORUM EKLE
YORUMLAR
Pembe cin
Pembe cin - 1 ay Önce

Adam test kiti getirmiş kendine de yaptırmış büyük ihtimal. Varsın kendi otelinde garantinasini geçirsin. İyilik et kele gitsin öğünsün ele, herkesi memnun
Edemezsin.

Redif Nurel
Redif Nurel - 1 ay Önce

Toplam 8000 hizli test yapıldı bu adada 6000 test birden bağış yapılmış hem turkiyeden hem de burdan test yapılmış ve adam kendi otelinde karantinaya alınmış ülkede 6 tane oteli bulunan ve bu güne kadar tüm vergi sigorta elektrik ödemelerini günü gününe ödeyen hicbir ödenmesinden kaçmayan ve her yere yardım eden meritler cyprus gardeni da garantina oteli olarak hükümete açan bir kuruma saldırmaya çalışıyorsunuz öğrenciler 5 yıldızlı otelde kalmak için değil ailelerinin yanına karantinaya alınıp sağlıklı bir şekilde ailelerine kavuşsunlar diye bu ülkeye geldi yapmayın Allah aşkına yardım yapan insanlara olsun yapmayin

Silahsiz kuvvet
Silahsiz kuvvet - 1 ay Önce

Yani dersinizki bi tek tibuk ailesine yapildi bu ayrim ?

Ali Sayın
Ali Sayın - 1 ay Önce

90.000 Euro kitle gelip devlete bağışlayan herkes gitsin evinde geçirsin karantina sürecini. 1 kişi, 5000 kişinin kitini karşılıyor demektir bu. Böyle 50 kisi olsa, 250.000 test yapılır bu ülkede.

Şifa gökhan
Şifa gökhan - 1 ay Önce

Evlattır kim ne derse desin tabikide getirecek imkan adamın imkanı kim ne karışır

Zeynep Açıkgöz
Zeynep Açıkgöz - 1 ay Önce

Nasıl geldiğinde değilim ben. Fakir halka ve kimsesizlere şu zor günlerde maddi veya gıda yardımı yaptıklarını duyamadım

Sonbil çelebi
Sonbil çelebi - 1 ay Önce

Bunların dişi yalnız gariban pilelileri keser gelsinler gorsunler Larnaka özel ayricaliklara sahip KKTC VATANDAŞLARI ILE DOLU

N.E.S
N.E.S - 1 ay Önce

Net holding ve Merit ailesi ile hiç yolunuzun kesişmediği belli. 2 -3 gün sonra test yaptırmaya gittiğiniz zaman içi fesatlık dolu cümlelerinizi kullandığınız insanların bağışladığı test kitleri yapılacak belki de size ve , daha görmediğimiz bir çok hizmet bir çok bağış . Sn. Murat Tibuk zaten Otelinde konaklıyor ve gerekli tüm testleri yaptırıyor emin olun sizden çok düşünüyor kendisini . Cehaletinizi kendinize saklayın . Ya da konuşun Biz Merit ailesi olarak sizi susturmaktan kaçınmayız .


SIRADAKİ HABER

banner19

banner1

banner3

banner18