banner38

Nihat Dağlı’nın evinde hint keneviri bulundu

banner32

Akova’da geçtiğimiz hafta cinsel istismar ve cinsel saldırı suçlamaları ile tutuklanan Nihat Dağlı’nın evinde bu kez 6 kök hint keneviri türü bitki tespit edildi.

Nihat Dağlı’nın evinde hint keneviri bulundu
banner37
banner23

Akova’da geçtiğimiz hafta 7 yaşındaki çocuğa cinsel istismarda ve cinsel saldırıda bulunduğu gerekçesi ile tutuklanan Nihat Dağlı’nın evinde, köy muhtarı eşliğinde polis tarafından yapılan aramada, saksıda ekili 6 kök hint keneviri türü uyuşturucu madde tespit edildi.

Tutuksuz yargılanmak üzere teminata bağlanan ancak mahkemenin uygun gördüğü teminat şartlarını yerine getiremeyerek hükümsüz tutuklu olarak cezaevine gönderilen Dağlı’nın evinde ihbar üzerine yapılan aramada evin damında saksıda ekili ve ziraati yapılan 6 kök hint keneviri türü uyuşturucu bitki ele geçirildi. Söz konusu uyuşturucu bitkilere polis ekipleri tarafından el konuldu.

Aslen Akovalı olmayıp yaklaşık 1 aydan beri köyde ikamet etmeye başladığı öğrenilen zanlı Nihat Dağlı’nın yeniden mahkemeye çıkarılarak hakkında kanunsuz uyuşturucu madde ziraati ve tasarrufu suçlarından da dava getirileceği öğrenildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner1

banner3