banner38

Mete Özmerter'in uçağı Ercan'a indi

banner32

Mete Özmerter'in uçağı Ercan'a indi
banner41
banner37
banner23

Kıbrıslı Türk iş insanı, İktisatbank’ın sahibi Mete Özmerter, korona virüsün tespiti için sipariş edilen kitlerin temini için sabah saatlerinde gittiği Türkiye’den geri döndü.

Özmerter kişisel uçağı ile korona virüs ile mücadelede kullanılacak sağlık ekipmanını adaya getirdi.

Kıbrıslı iş insanı, İktisatbank sahibi Mete Özmerter, özel uçağıyla Ankara’ya ikinci kez uçtu, ülkeye sağlık altyapısı için malzeme taşıdı.

Ercan Havalimanı’nda basın mensuplarına kısa bir açıklama yapan Mete Özmerter, Kıbrıs Türk halkına seslenerek  “Biz üzerimize düşeni yapıyoruz. Lütfen siz evinizde kalın” dedi.  

Mete Özmerter’in Ercan Havalimanı’nda yaptığı konuşması şöyle: Her gün bu işi yapmaya hazırım. Herkes elini taşın altına koyacak hep birlikte bu işi başaracağız.

Herkes bu dönemde eşit. En zayıf halkamız iki metre mesafesini korumayanlar.  Hep beraber önce virüs işini sonrada ekonomik boyutunu halledeceğiz. Bugünler unutulmayacak. Ben bu operasyonun bir yüzü oldum ama bu işin kahramanları evde oturup kendini izole edenlerdir.  Herkes evde kalmalı ki bu işi başaralım.

Güncelleme Tarihi: 23 Mart 2020, 23:10
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali Fevzi Zorba
Ali Fevzi Zorba - 2 yıl Önce

Çok teşekkür ederiz sayın Mete’ye Allah razı olsun keşke tüm zenginlerimiz de bu halka yardım etsin ama biraz da halk yardım etsin ve herkes evinde kalsın acılarımız bitmesin

Gülşen Fırlar Brown
Gülşen Fırlar Brown - 2 yıl Önce

Benim ablam sağ iken bankanızda müdür olarak çalıştı İstanbul da yaptığınız iş çok güzel tebrikler

Selim coşkun
Selim coşkun - 2 yıl Önce

Teşekkürler mete bey yüreğinize sağlık iyiki varsınız.

Canan keleş
Canan keleş - 2 yıl Önce

Helal olsun

SIRADAKİ HABER

banner19

banner1

banner3