Mehmet Ali Talat ve Hürrem Tulga da Türkkan'ın temaslısı

banner32

Mehmet Ali Talat ve Hürrem Tulga da Türkkan'ın temaslısı
banner23

Koronavirüs testi pozitif çıkan gazeteci Aytuğ Türkkan sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı.

Sağlık durumunun iyi olduğunu, sadece testinin pozitif çıktığını anlatan Türkkan, "Ne gerekirse yapılıyor" dedi.

Canlı yayın yaptığı Başbakan Ersan Saner'in temaslı olduğunu anımsatan Türkkan, program dolayısıyla İkinci Cumhurbaşkanı Mehmet Ali Talat ve KTEZO Koordinatörü Hürrem Tulga'nın de temaslı olduğunu söyledi.

"Temaslı isimlerini Sağlık Bakanlığı’na verdim ama elbette unuttuğum isimler olabilir… " diyen Türkkan, pazar gününden bu yana kendisi ile kapalı bir ortamda 15 dakikadan fazla temas etmiş kişilerin, gerekli işlemleri yapmasını istedi.

Türkkan açıklaması şöyle...

"Kötü haber tez yayılırmış… En başta söyleyim, çok iyiyim, hiçbir sağlık sorunum yok… Sadece testim pozitif…

Ne gerekirse de yapılıyor… Sayın Başbakan Ersan Saner ile bugün bir canlı yayın yaptığımız için konu çok daha büyüdü…

Bugünkü programda maske de takmıştım, zira Sayın Başbakan Cenevre’den gelmişti… Ama ne iş oldu ki, benden dolayı Sayın Saner temaslı oldu… Sadece Sayın Saner değil, İkinci Cumhurbaşkanı Mehmet Ali Talat ve KTEZO Koordinatörü Hürrem Tulga da programlardan dolayı temaslı oldu..

Umarım hiçbir isimde bir sıkıntı yaşanmaz ve testleri pozitif olmaz… Temaslı isimlerini Sağlık Bakanlığı’na verdim ama elbette unuttuğum isimler olabilir… Pazardan bu yana benle kapalı bir ortamda 15 dakikadan fazla temas etmiş birileri varsa lütfen gerekli işlemleri yapsın..

Yukarıda da dediğim gibi sağlığım gayet iyi rutin bir kontrol sonrasında testin pozitif olduğunu öğrendim, o nedenle herkese tavsiyem sürekli PCR testlerini yaptırmalarıdır. Yoksa semptomsuz gezip çok daha fazla insana bu belayı bulaştırabilirsiniz

Bu arada her şeyi düşünürdüm de kendi kendimin haberini yapacağımı düşünmezdim… Ama bu dönem de demek ki böyle bir dönem...

Ekip arkadaşlarım da birinci derece pozitif olduklarından belki bir süre canlı yayınlarımızı yapamayabiliriz ama www.seskibris.com sayfasında daha da bol haberlerle birlikte olmaya devam edeceğiz…

Bu satırları yazarken telefonlar durmuyor, herkesin ilgisine çok teşekkür ederim… Sağlık durumumla ilgili düzenli bilgiler paylaşacağım…"

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner1

banner3

banner18