Lefkoşa’nın büyük bir bölümü elektriksiz kaldı!

Lefkoşa’nın büyük bir bölümü elektriksiz kaldı!
banner23

Kıbrıs Türk Elektrik Kurumu’ndan yapılan açıklamaya göre, orta gerilim elektrik şebekesine ait yeraltı kablosunda meydana gelen arıza nedeniyle Lefkoşa’nın büyük bir bölümü elektriksiz kaldı.

Saat 09:40 itibariyle, Yenişehir Bölgesi, Polis Genel Müdürlüğü, Lefkoşa Polis Müdürlüğü, Lefkoşa Belediye Sarayı ve Civarı, Lefkoşa Surlariçi Bölgesi, Ekonomi ve Enerji Bakanlığı, Golden Tulip Otel ve Güneş Rezidans, Atleks Sanverler Ortaokulu Civarı, Şht. Mustafa Ruso Caddesi Civarı (Muhtar Yusuf Galeria ile Soyak Evleri arası bölge), K. Kaymaklı’nın bir bölümü ve Kızılbaş’ın bir kısmı (Eski BRT bölgesi), Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu ve Civarı, Osmanpaşa Caddesi, Kumsal Parkı ile İngiliz Elçiliği arasındaki bölge ile civar sokaklar, Merit Otel ve Civarında elektrik enerjisi kesik.

Ekipler tarafından arızanın giderilmesi için tamir çalışmaları devam ederken, çalışmaların seyrine göre elektrik enerjisi belirtilen saatten daha erken veya geç verilebileceğinden, şebekede her an elektrik enerjisi varmış gibi davranılması gerektiği belirtildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner1

banner3

banner18