Lefkoşa’da uyuşturucu...

banner32

Lefkoşa’da Z.D. ve M.E.’nin (E-31) üzerlerinde ve bulundukları yerde yapılan aramada, yaklaşık 4 gram ağırlığında uyuşturucu olduğuna inanılan madde bulundu.

Lefkoşa’da uyuşturucu...
banner23

Polis Basın Subaylığı’ndan verilen bilgiye göre, bugün sabah 01.30 sıralarında meydana gelen olay sonrası bahse konu şahıslar tutuklandı. 
GELİNCİK’TE SU HIRSIZLIĞI
Gelincik’te 2010 yılı-12 Ekim 2018 tarihleri arasında, belediyeye ait ana su hattından 7 bin 712 TL değerinde, toplam 2 bin 120 ton suyu çaldığı tespit edilen H.Ö. (E-53)hakkında yasal işlem başlatıldı. 
GİRNE, GÜZELYURT VE İSKELE’DE HUZUR OPERASYONU
Öte yandan 12-13 Ekim 22.00-02.00 saatleri arasında, Girne Polis Müdürlüğü sorumluluk sahası içerisinde “ Trafik ve Huzur Operasyonu” düzenlendi. 
Operasyon kapsamında bölgede faaliyet gösteren kumarhane, bar, kahvehane ve diskolar kontrol edilerek, yapılan kontrollerde kumarhaneye girmeleri ve bulunmaları yasak on sekiz kişi tespit edildi, hakkında yasal işlem başlatıldı. 
Trafik ekiplerinin yaptığı kontrollerde ise, 374 araç kontrol edilerek, suç işlediği tespit edilen 18 araç sürücüsü alkollü araç kullanmak, 52 araç sürücüsü ise çeşitli suçlarından haklarında yasal işlem başlatıldı. 
Güzelyurt’ta ise, 12-13 Ekim 23.00-01.00 saatleri arasında, Güzelyurt Polis Müdürlüğü sorumluluk sahası içerisinde “Trafik ve Huzur Operasyonu” düzenlendi. 
Operasyon kapsamında bir kişi kanunsuz bıçak taşıma, bir kişi ise belediyeler yasasına aykırı hareketten haklarında yasal işleme gidildi. 
Trafik ekiplerinin yaptığı kontrollerde ise, 168 araç kontrol edilerek, suç işlediği tespit edilen 57 araç sürücüsü hakkında yasal işlem başlatıldı. 
Öte yandan dün 21.00-24.00 saatleri arasında, İskele Polis Müdürlüğü sorumluluk sahası içerisinde düzenlenen “Trafik ve Huzur Operasyonu”nda bölgede faaliyet gösteren bet ofis ve kumarhaneler kontrol edildi ve kumarhaneye girmeleri ve bulunmaları yasak üç kişi hakkında yasal işlem başlatıldı. 
Trafik ekiplerinin yaptığı kontrollerde ise, toplam 275 araç kontrol edilerek, suç işlediği tespit edilen 14 araç sürücüsü hakkında yasal işlem başlatıldı. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner1

banner3

banner18