banner38

Lefkoşa'da Kıb-Tek'in Gece Yarısı Operasyonu!

banner32

Lefkoşa'da Kıb-Tek'in Gece Yarısı Operasyonu!
banner37
banner23
Başkent Lefkoşa, bu sabah saat 01.00-08.00 saatleri arasında yapılan bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle elektriksiz kalırken, saat 08.00 civarı bakım ve onarımın sona ermesiyle yeniden şebekeye elektrik verildi.

KIB-TEK’in sosyal medya hesabından yapılan duyuru şu şekilde:

“Lefkoşa Trafo Merkezi’ndeki bakım-onarım çalışmaları tüm gece boyunca sürdü. Çalışmalar nedeniyle zorunlu olarak elektriklerinızi keserek sizlere verdiğimiz rahatsızlık için özür dileriz. Amacımız, yapacağımız bakımlar sayesinde arızaları azaltmak!”Kesintinin yapıldığı bölgeler:

“Gönyeli, Eski Gönyeli-Boğaz yolunda Polis Lojmanları ile Gönyeli arası bölge, Kanlıköy, Göçmenköy, Ortaköy, Taşkınköy, Hamitköy, Dumlupınar, Kızılbaş, Lefkoşa Sanayi Bölgesi, Alayköy Sanayi Bölgesi, Lefkoşa Fuar Alanı ve Civarı, Başbakanlık ve Sayıştaylık Bölgesi, Başbakanlık Işıkları ile Mehmet Akif Caddesi’nde Kumsal Parkı arasında kalan bölge ve civar sokaklar, Ortaköy Işıkları ile Başbakanlık Işıkları arasında kalan bölge, YarPlus Civarı, Atatürk Meslek Lisesi ve İçişleri Bakanlığı Civarı, Şht. Mustafa Ruso Caddesi Civarı, Devlet Laboratuvarı Bölgesi, Öztek Sitesi, Soyak Evleri, Vakıflar İş Merkezi ve Civarı, Ecvet Yusuf Caddesi ve Civarı, Maliye Bakanlığı Bölgesi, K.K.T.C. Meclisi ve Civarı, T.C. Büyükelçiliği ve civarı, Mahkemeler Bölgesi ve Ledra Palas Bölgesi, B.R.T.K, Esnaf ve Sanatkarlar Sitesi, Veteriner Dairesi ile Civarı, Şehit Çocuğu Arsaları Bölgesi, Öğretmen Sosyal Konutları Bölgesi ve Levent İlkokulu Bölgesi”
Güncelleme Tarihi: 30 Nisan 2018, 17:01
YORUM EKLE
banner28
SIRADAKİ HABER

banner19

banner1

banner3

banner18