banner38

Lapta artık bağımsız değil

banner32

Lapta artık bağımsız değil
banner41
banner37
banner23

Lapta bağımsız Belediye Başkanı Mustafa Aktuğ sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla Ulusal Birlik Partisi'ne katıldığını duyurdu.

Aktuğ yaptığı paylaşımda "siyasi yaşamıma ülkenin en büyük siyasi partisi olan Ulusal Birlik Partisi'nde devam etme kararı almış bulunmaktayım.bundan sonraki süreçte de görevimin sorumluluğu bilinciyle eşit mesafede hizmet vermeye de devam edeceğim." ifadelerini kullandı

Lapta Belediye Başkanı Mustafa Aktuğ'un paylaşımı şöyle;

Değerli kardeşlerim,
Ulusal Birlik Partisi'nde gerçekleşen kurultay sonrası başta Sayın Genel Başkan ve Başbakan Faiz Sucuoğlu , değerli bakanlarımız ve partililer ile gerçekleştirdiğimiz görüşmeler neticesinde siyasi yaşamıma ülkenin en büyük siyasi partisi olan Ulusal Birlik Partisi'nde devam etme kararı almış bulunmaktayım.
Bağımsız olarak seçilmiş olduğum belediye başkanlığım dönemimde vermiş olduğum hizmette bugüne kadar tüm siyasi partilere ve partililere eşit mesafede durdum ve bundan sonraki süreçte de görevimin sorumluluğu bilinciyle eşit mesafede hizmet vermeye de devam edeceğim.
Ulusal Birlik Partisi gibi büyük bir camianın içerisinde bulunmanın mutluluğu ile halka hizmet yürüyüşüme devam edeceğimi , özelde Lapta beldemize genelde Kıbrıs Türk halkına bildirmekten kıvanç duyarım.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner1

banner3