banner38

Komisyon ilk toplantısını yaptı

banner32

Girne-Lefkoşa Anayolunda Meydana Gelen Sel Felaketinin Oluşum Nedenleri ve Sonucunda Yaşanan Can Kayıpları İle İlgili Yol ve Trafik Güvenliği Konusunda İhmalin Olup Olmadığı İle İlgili Meclis Araştırma Komitesi, bugün toplandı.

Komisyon ilk toplantısını yaptı
banner41
banner37
banner23

Meclisten yapılan açıklamaya göre, komite, gündemindeki, “Çalışma Yöntemlerinin Belirlenmesi” konu başlığıyla ilgili olarak ilk toplantısını yapıp, konuya ilişkin çalışma yöntemlerini belirledi. Komite, araştırma konusuna ilişkin çalışmalarına ilerleyen toplantılarında da devam edecek.
Girne-Lefkoşa Anayolunda Meydana Gelen Sel Felaketinin Oluşum Nedenleri ve Sonucunda Yaşanan Can Kayıpları İle İlgili Yol ve Trafik Güvenliği Konusunda İhmalin Olup Olmadığı İle İlgili Meclis Araştırma Komitesi toplantısına, Cumhuriyet Meclisi Başkanı Teberrüken Uluçay da katılıp, konuya ilişkin değerlendirmelerde bulundu.
CTP Milletvekili Fikri Toros Başkanlığında toplanan Komite’ye, UBP Milletvekili ve Komite Başkanvekili Hamza Ersan Saner, Komite Üyeleri; UBP Milletvekili Olgun Amcaoğlu, HP Milletvekili Hasan Büyükoğlu, HP Milletvekili Erek Çağatay, UBP Milletvekili Menteş Gündüz ve CTP Milletvekili Salahi Şahiner’in yanısıra UBP Milletvekili Özdemir Berova da katıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner1

banner3