KKTC de Elazığ İçin Tek Yürek Oldu

Merkez üssü Elazığ olan depremde zarar gören vatandaşlar için Acun Ilıcalı’nın sunumuyla  TV 8’de canlı yayında gerçekleştirilen “Tek Yürek” yardım kampanyasında 51 milyon TL bağış toplandı. Kampanyaya KKTC’den de büyük destek geldi.

KKTC de Elazığ İçin Tek Yürek Oldu
banner23

Merkez üssü Elazığ olan depremde zarar gören vatandaşlar için Acun Ilıcalı’nın sunumuyla  TV 8’de canlı yayında gerçekleştirilen “Tek Yürek” yardım kampanyasında 51 milyon TL bağış toplandı. Kampanyaya KKTC’den de büyük destek geldi.

Çok sayıda ünlü ve iş insanının yanı sıra birçok vatandaş da kampanyaya destek vererek Elazığ’ın yaralarını sarmak için tek yürek oldu.

Türkiye’de Rekor Bağış Cemil Kazancı’dan

Canlı yayınlanan programda Acun Ilıcalı’ya SMS mesajı atan Cemil Kazancı,  2 milyon TL ile Türkiye’de rekor bağışı yapan kişi oldu.

KKTC’de Rekor Bağış Demet Şahin’den

KKTC’den birçok iş insanı canlı yayınlanan “Tek Yürek” yardım kampanyasına katılarak yaptığı bağışlarla Elazığ için tek yürek oldu. 

Programa canlı yayında telefonla katılan yardımsever iş insanı Demet Şahin ise depremde vefat edenlere başsağlığı ve yaralılara acil şifalar dileyerek 350.000 TL’lik bağış yaptı. Şahin, KKTC’den en yüksek bağışı yapan isim oldu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Oğuzhan Yücer
Oğuzhan Yücer - 11 ay Önce

Tebrik ediyorum, Yüce Rab'bim yaptığınız hayrı kabul etsin Demet hanım

Nafi Ölmez
Nafi Ölmez - 11 ay Önce

Bravo

Aysel kalkan
Aysel kalkan - 11 ay Önce

Öncelikle elazığ başı sağolsun mekanları cenet olsun kalanlarında sabır diliyorum

Aysel kalkan
Aysel kalkan @Aysel kalkan - 11 ay Önce

Demet hanımdan Allha razı olsun kalbî güzel insan

Müride Gülay
Müride Gülay - 11 ay Önce

Çok gururlandım bu güzel yürekler adına
Yürekten kutluyorum

salih boyacinin ex gelini tafanin ex avradi astroo ozlem ozogmen
salih boyacinin ex gelini tafanin ex avradi astroo ozlem ozogmen - 11 ay Önce

- [ ] salih boyacinin ex gelini ozlem ozogmen mustafa boyacinin ex avradi - kktc nin adnan hocasi salih boyacinin buyuk kizi banka hortumcu foncusu hirsiz dolandirici kocanci muge boyaci denktaş kadinin ibnesidir simdi sorarsiniz kadinin ibnesi olurmu aha bu kadindir.
- [ ] muge boyaci denkras kadin in ibnesidir 10 numara 5 yildiz senin milletin karisiyla cocugla ne isin var ibne kari canin cektiyse seni doyuran erkek yoksa kiskandinsa dibin dustuyse soylersin dollerdik seni muge ganim ne oldu cok mu ateslendin muge boyaci denktas senin o atesini alicaz devletimizden caldigini sahislardan benden caldigini talan ettirdiginn senin o boklu gotunden cikaricaz
- [ ] karinin ibnesi muge boyaci denktas mis dp nin icinde zavalli kadinlari kizlari cocuklari kullaniyor korkutmayla tehtitle
- [ ] sicti cafer bez getir afet civik sicti tez getir afetin tokmakcisida serdar denktas efendi oyle demi laan gavat

SIRADAKİ HABER

banner19

banner1

banner3

banner18