banner38

Kavgaya karışan zanlılar soruşturma maksatlı 5 gün tutuklu

banner32

Kavgaya karışan zanlılar soruşturma maksatlı 5 gün tutuklu
banner41
banner37
banner23

Lefkoşa’da meydana gelen “Vahim zarar”, “Ciddi darp ve rahatsızlık” suçları ile ilgili olarak tutuklanan zanlılar M.H. ve Ş.B. mahkeme huzuruna çıkarıldı.

Mahkemede yeminli şahadet vererek olguları aktaran polis memuru Ali Gencer, olguları aktardı.

Gencer, 15 Kasım 2021 tarihinde saat 00.15 raddelerinde Lefkoşa'da Zahra Sokak Üzerinde faaliyet gösteren Republic isimli barın önünde Lefkoşa sakinleri 18 yaşındaki M.H.’nin, önceki gün tutuklanan 17 yaşındaki Ş.B. ve aranan üç kişi ile birlikte bardan çıkıp araç park yerine doğru yürümekte olan Lefkoşa'da sakin 23 yaşındaki Y.V., 23 yaşındaki M.K. ve 21 yaşındaki Ö.F.A.’yı üzerlerine saldırıp adı edilenleri ciddi bir şekilde darp ettikleri esnada Ö.F.A.'nın çene kemiğinde her iki yanda kırık oluşmasına sebebiyet verip vahim ve bedensel zarara uğrattıklarını belirtti.

Aranan dört zanlı ve incelenecek kamera görüntüleri olduğunu söyleyen Gencer, bu aşamada tahkikatın salimen yürütülebilmesi için zanlıların 5 gün poliste tutuklu kalmasını talep etti.

Huzurunda verilen şahadeti değerlendiren Yargıç Mine Ozankaya, tahkikatın salimen yürütülebilmesi için zanlıların 5 gün poliste tutuklu kalmasına emir verdi. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner1

banner3