banner38

'KAŞIKLA VERDİLER, KEPÇEYLE ALIYORLAR'

banner32

'KAŞIKLA VERDİLER, KEPÇEYLE ALIYORLAR'
banner41
banner37
banner23
Ulusal Birlik Partisi İskele Milletvekili Av. Yasemi Öztürk yapmış olduğu açıklamada zamları eleştirdi. Öztürk açıklamasında, “ İntikam hükümeti, memura verdiği küçük artışı, temel gıda ürünlerine, benzine ve elektriğe yaptığı zamlarla geri aldı.

Hükümete geldikleri ilk günden beri halkı her geçen gün bataklığın içine sokan 4’lü koalisyon, vatandaşın yaşadığı sıkıntıyı görmüyor olacak ki, her geçen gün zamlara bir yenisini eklemeyi ihmal etmiyor. Vatandaşın nefes almasını engelleyen adımlar atan hükümet, elektriğe yapılan zamla nefesi tamamen kesmiş, artık, adeta yaşamın sonlanmasını beklemektedir.

Hükümet, Memura 3 kuruş zam yapıp bunu da “iş yaptık” diye halkla ilişkiler çalışmasıyla süslerken, diğer taraftan da temel gıda ürünlerine, elektriğe, benzine zam yaparak fazlasıyla geri almayı başarmış durumdadır.

Ülke insanını bir gram düşünmeyen bu intikam hükümetine sormak istiyoruz; Bu şartlarda memurlar dahi yaşam mücadelesi verirken, özel sektörde çalışanlar ne yapsın, ölsün mü?

Daha bu coğrafyada yaşayan vatandaşına sahip çıkamayan bu vitrin hükümetinin yurt dışındaki vatandaşları çağırmasını, geri getirmek istemesini hayretler içinde izliyoruz. Ancak bilmek istemedikleri bir şey var, onu da biz kendilerine hatırlatalım; bu şartlarda ülkemize bırakın yurt dışından vatandaşlarımızın gelmesini, var olan vatandaşlarımız da ülkeyi terk edecektir” dedi.

 
Güncelleme Tarihi: 12 Temmuz 2018, 14:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner1

banner3