Kardeşinin Kızına Tecavüz Eden Sapığın İfadesi Kan Dondurdu

Kardeşinin Kızına Tecavüz Eden Sapığın İfadesi Kan Dondurdu
banner23

Kardeşinin 12 yaşındaki kızına defalarca tecavüz ettiği iddiası ile tutuklanan amca F.B. yeğeninin rızası ile yaptığını öne sürerek itiraf etti.

İskele Kaza Mahkemesi’ne sabah erken saatlerinde çıkarılan zanlı F.B. aleyhine 2 gün tutukluluk alındı.

GKK”ya ait Yedidalga Sahil Güvenlik Komutanlığı’nda Astsubay olarak görev yapan F.B’nin evinde yapılan aramada çok sayıda mermi tespit edildi. Mermiler polis tarafından emare olarak alındı.

YENİDÜZEN’in güvenilir kaynaklardan edindiği bilgiye göre; F.B’nin evindeki yatak odasındaki dolapta 80 adet 9 mm’lik mermi, 35 adet 7.62 mm’lik izli mermi, 20 adet 7.65 mm’lik canlı mermi, 8 adet 9 mm’lik kurusıkı, 4 adet kalibrelik canlı, mermi ve 5 adet 7.62 x 51 ebatlarında mermi tespit edildi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
KEMAL
KEMAL - 8 ay Önce

bu sonradan gelen pislik mi koruyacak kktc yi ve sahilleri .? bir de diyorlar ki , KIBRISLI- TÜRKİYELİ arasında ne fark vardır ? işte fark.. şimdiye dek hiçbir kıbrıslı amca veya dayı kızına tecavüz etmiş değildir.. tarihde yoktur... bu pisliği canlı canlı . denize atın !

Cemal
Cemal @KEMAL - 8 ay Önce

Senin zihniyetine sahip insanlardır bu memleketi pisliğe bulayan. Bu sapikligin milliyeti olmaz. Bu arada iyi araştır kendi öz yeğeninden çocuk sahibi olan sonradan gelmeyen Kıbrıs Li da var.

Arnaşa
Arnaşa - 8 ay Önce

Yaşananlar çok adi ahlaksız ancak olayları bir tarafa gönderme yaparak tepki göstermek doğru degildir her insan bu şerefsiz ruh saglığı bozuk pislik degildir yapan pislik adı belli sanı belli adi şerefsizin biri bunu başkalarını ds ayni katagoriye lütfen yakıştırmayalım

SIRADAKİ HABER

banner19

banner1

banner3

banner18