İndirim Kampanyasına katılan firma sayısı 119'a ulaştı

Kıbrıs Türk Ticaret Odası'nın öncülüğünde başlatılan indirim kampanyasına katılım artıyor.

İndirim Kampanyasına katılan firma sayısı 119'a ulaştı
banner23

KTTO açıklaması şöyle:

"Kıbrıs Türk Ticaret Odası öncülüğünde başlatılan indirim kampanyası giderek artan firma ve markanın katılımı ile devam ediyor. Geçtiğimiz çarşamba günü, Başbakan Tufan Erhürman’ın da katılımı ile gerçekleştirilen basın toplantısı ile duyurulan ve 1 Kasım’da başlayan kampanyaya katılan firma ve marka sayısı 119’a ulaşmıştır.

Kampanyaya katılan firma ve markalar, kendi ürün portföylerine uygun indirim oranları uyguluyorlar. Tüketiciler, kampanyada uygulanan indirimler ve diğer koşulların neler olduğunu Kıbrıs Türk Ticaret Odası’nın web sitesinden, http://www.ktto.net/indirim-kampanyasi linkinden öğrenebiliyorlar.

İndirim kampanyası hakkında daha detaylı bilgi almak ve kampanyaya katılmak isteyen firmaların ise KTTO Ticaret Geliştirme Uzmanı Sonay Özmen’e (0392 228 37 60) başvurmaları gerekiyor.

KTTO tarafından düzenlenen indirim kampanyası, yüksek enflasyon ve hayat pahalılığına karşı hane halkının korunmasını amaçlamaktadır. Kibris Türk Ticaret Odası olarak kampanyaya katılan firmalara ve destek veren paydaşlarımıza teşekkür ederiz.

Güncelleme Tarihi: 04 Kasım 2018, 17:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner1

banner3

banner18