Harmani hakkındaki soruşturma tamamlandı

banner32

Mağusa’da gece kulübünde Deniz Balçık'ı 4 yerinden bıçaklayan Zeki Harmani hakkındaki soruşturma tamamlandı.

Harmani hakkındaki soruşturma tamamlandı
banner23

Mağusa’da Gold Night isimli gece kulübünde konsomatris kadın için iki müşteri arasında sözlü olarak başlayan tartışmanın kavgaya dönüştüğü olayın zanlısı Zeki Harmani hakkındaki soruşturma tamamlandı. Tasarrufunda kanunsuz olarak bulundurduğu 15 cm uzunluğundaki bıçak ile Deniz Balçık’ı kasık, boyun ve karnının iki yanından bıçaklayarak ağır yaralayan Harmani davalarını kabul etti. Zanlı dün “Katle teşebbüs” , “Ağır yaralama” ve “Kanunsuz bıçak bulundurma” suçlamalarından tutuklu bulunan zanlı tutuksuz yargılanmak üzere teminata bağlandı.

POLİS SORUŞTURMASINI TAMAMLADI

Olayın soruşturmasını yürüten polis subayı Eser Çelebi mahkemede verdiği ifadesinde, zanlı Zeki Harmani’nin 9 Ekim 2018 tarihinde, saat 22:30 sıralarında eğlenmek için gittiği Gold Night isimli gece kulübünde sözlü olarak tartıştığı Deniz Balçık’ı tasarrufunda bulundurduğu 15 cm uzunluğundaki bıçak ile sağ kasık, sol boyun ve karnının her iki yanından ciddi şekilde bıçakladığını mahkemeye aktardı. Olayın polisin bilgisine getirilmesi üzerine olay yerine gidilerek zanlı Zeki Hamani’nin tutuklandığını belirten Çelebi, zanlının davalarını kabul ettiğini açıkladı. Zanlı hakkındaki soruşturmanın tamamlandığını belirten Çelebi zanlının teminata bağlanmasını talep etti.

TUTUKSUZ YARGILANACAK

Mağusa Kaza Mahkemesi Yargıcı Umut İnan zanlının yurt dışına çıkışını yasaklayarak tüm kimlik, pasaport ve seyahat belgelerine el konulması yönünde talimat verdi. Zanlının 3 bin TL nakdi teminat ödemesine karar veren Yargıç İnan, KKTC vatandaşı 1 kefilin 50 bin TL kefil kefaleti ile teminata bağlanmasına emir verdi.

Kaynak:Kıbrıs Postası

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner1

banner3

banner18