Gökhan Naim cinayetinde yeni gelişme

Gökhan Naim cinayetinde yeni gelişme
banner23

Mahkemede yeminli şahadet veren Müfettiş Muavini Feyyaz İneci, zanlı Cemil Ülgü’nün Lefkoşa’da taammüden adam öldürme, adam öldürme, silahlı soygun, kanunsuz ateşli silah taşıma tasarrufu, kanunsuz patlayıcı madde taşıma tasarrufu ve meskûn mahalde ateş açma suçlarına “Feri Fail” olduğunu belirtti.

Polis, zanlı Cemil Ülgü’nün Gökhan Naim’in öldürülmesi ve tasarrufundaki içi para dolu çantanın çalınıp, Zahid Masood’a verildikten sonra ayni gün Girne Bahçeli’de zanlı Cemil Ülgü’ye verildiğinin tespit edildiğini söyledi. Polis, zanlının izahatında para dolu çantayı tanımadığı bir kişiye teslim ettiğini beyan ettiğini belirtti. Polis, 19 Haziran 2020 tarihinde zanlının derdest emri gereği Girne’de tutuklandığını söyledi. Polis, zanlının methaldar olduğu suçun ciddiyetine işaret edip, zanlının tutuklu yargılanmasını talep etti.

Zanlının avukatı Selin Reis, zanlının tutuklu yargılanmasına itiraz etti. Reis, zanlıyı tanık olarak dinletti. Zanlı Cemil Ülgü, Zahid Masood’tan olay günü parayı teslim aldığını, Girne’de Pakistan uyruklu bir kişiye verdiğini ve olayın cinayet olduğunu öprendikten sonra Zahid’ten korkup, polise gidemediğini belirtti. 

Huzurunda verilen şahadeti değerlendiren Yargıç Temay Sağer, zanlının ileride görüşülecek davasında hazır olmasını sağlamak maksadı ile 1 ayı aşmayan bir süre hükümsüz tutuklu olarak cezaevinde beklemesine emir verdi.

Kamali Haber

YORUM EKLE
YORUMLAR
Soner Güder
Soner Güder - 10 ay Önce

Bu adamı kurban seçmişler bu adam zaten mekan sahibi ne işi olur böyle paralarla zaten parası var yazık iyi adamdır cemil büyük geçmiş olsun

SIRADAKİ HABER

banner19

banner1

banner3

banner18