Girne Merit Otel Genel Müdürü tepkisini gösterdi

Alsancak Belediye Başkanı Fırat Ataser ve Lapta Belediye Başkanı Mustafa Aktuğ’un bölgedeki gazinoların kapatılmasını istemelerine tepki gösteren Girne Merit Otel Genel Müdürü Ercan Turhan, “Biz turizmcileri ki, bu ülkenin dinamo sektörü olan bizleri günah keçisi yapmaktan vazgeçin” dedi.

Girne Merit Otel Genel Müdürü tepkisini gösterdi
banner23

Alsancak Belediye Başkanı Fırat Ataser ve Lapta Belediye Başkanı Mustafa Aktuğ’un Girne ve Lapta bölgesindeki gazinoların kapatılmasını istemeleri nedeniyle Girne Merit Otel Genel Müdürü ve Kıbrıs Türk Otelciler Birliği Asbaşkanı Ercan Turhan, sosyal medya üzerinden tepki gösterdi.

Turhan, “Yeter artık! Şu popülizmi bir kenara bırakında halka gerçekleri açıklayın” diyerek “Sayın Ali Pilli, Sayın Ali Çaygür kapalı kapılar ardında biz turizmcilerin aldığı tedbirlerden çok memnunuz, yerel bulaşta turizmcilerin hiçbir kabahati yok diyorsunuz da bunu neden topluma açıklamaktan imtina ediyorsunuz? Lütfen elinizdeki verilere göre bizlere yerel bulaşın vaka vaka kaynağını açıklayın şeffaf olun!” dedi.

“Biz turizmcileri ki bu ülkenin dinamo sektörü olan bizleri günah keçisi yapmaktan vazgeçin” ifadelerini de kullanan Turhan, Ataser ve Aktuğ’a seslenerek, “Maşallah sizde popülizme başladınız olmuyor beyler Alsancak ve Lapta halkı sanki akın akın gazinolara geliyorlar da gazinoları kapatınca bulaşı kontrol altına alacaksınız” ifadelerine yer verdi. Merit Otel Girne Genel Müdürü Turhan, gazinoların sağlık önlemleri ile örnek teşkil ettiğini de belirterek, “Bence sizler evlere özel masajı, kahvehaneyi, bet ofisleri hijyen açısından denetleyin zahmet olmazsa gelip gazinoların aldıkları tedbirlere de bakın… Ayıp oluyor yüz yüze bakıyoruz...” diyerek iki belediye başkanını eleştirdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner1

banner3

banner18