banner38

Girne'de uyuşturucu madde bulundu

banner32

Polis Girne’de gerçekleştirdiği operasyonla bir araçta 6 gram uyuşturucu madde ele geçirdi, 5 kişiyi tutukladı.

Girne'de uyuşturucu madde bulundu
banner37
banner33

Polis basın bültenine göre, dün saat 19.00 sıralarında Girne’de Salih Miroğlu Caddesi’nde Narkotik ve Kaçakçılığı Önleme Müdürlüğü ekiplerince düzenlenen operasyonda K.Y.’nin (E-32) kullanımındaki araçta yapılan aramada 6 gram ağırlığında sentetik cannabinoid türü uyuşturucu olduğuna inanılan madde bulunarak emare alındı. 
Bahse konu şahıs ve araçta yolcu olarak bulunan E.L.(E-35) ve N.K.A.(E-29) tutuklandı
Yürütülen ileri soruşturmada, 27 Eylül’de Güzelyurt’ta ve 23 Kasım’da Girne'de meydana gelen kanunsuz uyuşturucu madde tasarrufu meseleleriyle bağlantılı olarak aranan Ö.A.K. (E-24) Gazimağusa’da tespit edilerek tasarrufundaki yaklaşık 4 gram ağırlığındaki sentetik cannabinoid türü uyuşturucu madde ile birlikte tutuklandı. Mesele ile bağlantısı olduğuna inanılan A.K. de (K-33) tutuklanırken, soruşturma devam ediyor.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Abdullah Tosun.Güzel yurt.
Abdullah Tosun.Güzel yurt. - 3 yıl Önce

Anlamakta zorlanıyorum hep düşük gıramajda ve genelde kullananlar yakalanıyor bunların patronları hiç yakalanmazmı? Yoksa patron yokmu? Hertarafı su olan küçük yerde demekki hep küçük küçük oluyor demekki. Biz polisimize güveniyoruz amma siyasilere itimat yok oldu.

Abdullah Tosun.Güzel yurt.
Abdullah Tosun.Güzel yurt. - 3 yıl Önce

Sakın böyle yazdım diye bizde bir komploya uğramayız inşaAllah. Artık doğru söyleyenleri dokuz köyden kovuyorlar .şaşaşa padişahlarım çok yaşa.Dikkat et Abdullah sen garibansın ısıranın çok olur.

SIRADAKİ HABER

banner19

banner1

banner3