'Geminin süratini biraz artırmalıyız'

'Geminin süratini biraz artırmalıyız'
banner23
Uluçay “Aynı gemide gidiyoruz, ancak bu geminin süratini biraz arttırmamız gerekiyor”

Cumhuriyet Meclisi Başkanı Teberrüken Uluçay, Yakın Doğu Üniversitesi (YDÜ) Mütevelli Heyeti ni kabul etti.

Meclis Şeref Salonunda gerçekleşen kabulde ilk sözü alan, YDÜ Mütevelli Heyeti Başkanı Doç.Dr. İrfan S.Günsel, aynı gemide kürek çektiklerine vurgu yaparak “Hayırlı olsun ve enerjiniz hiç bitmesin” dedi.

Üniversite hızla gelişirken, kendilerini aslında ülkede geminin kürek çeken bir motoru olarak gördüklerini ifade eden Günsel, daha ileri seviyelere ulaşmak için birlikte çalışmaya hazır olduklarını dile getirdi.


Cumhuriyet Meclisi Başkanı Teberrüken Uluçay da konuşmasında Meclisin yeni dönemde uğraş vereceği bir çok konu olduğuna dikkat çekti ve bu konuları harekete geçirmek için ilk günden itibaren çalıştıklarını vurguladı.


Uluçay, ülkenin daha iyi yerlere gitmesi için bugüne kadar katkı yapan Üniversitenin bundan sonra da aynı kararlılıkla katkıyı sürdüreceğine inanç belirterek “Aynı gemide gidiyoruz ancak bu geminin süratini biraz arttırmamız gerekiyor” dedi.Yeni dönemde beklentilerinin ve ortaya koyacakları çabaların bu yönde olacağını ifade eden Uluçay, karşılıklı işbirliklerin devam etmesi arzu ettiklerini söyledi.
Güncelleme Tarihi: 10 Mart 2018, 12:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner1

banner3

banner18