Gelirini kanser hastalarına bağışlayacak

Gelirini kanser hastalarına bağışlayacak
banner23
Kitapların Gelirini Kanserli Hastalara Bağışlayacak

Kirleten Kim kitabı yazarı Hakan Oran kitaplarının satışından elde edilecek geliri kanser tedavisi gören çocukların tedavisi için kullanıllmak üzere bağışlanacağını açıkladı.
Kıbrıs tarihinin 60 yıllık önemli bir kesitine Kıbrısta gerçekleştirdiği madencilik faaliyeleri ile damgasını vuran Amerikan maden şirketi CMC ve sonrasında başta Çevre olmak üzere ülkede sağlık, mülkiyet ve stratejik alanlarda yarattığı birtakım olumsuzluklarına dünyadan örnekler verilerek ve çözüm önerileride getirerek dikkat çekilen ‘’Kirleten Kim’’ kitabı ülkemizdeki olumsuz çevre sorunları ve sağlık üzerine etkileri konusundada önemli bilgiler veriyor.
Ülkemizin ve Doğu Akdenizin en büyük sorunu olan ve bu sorunun birçok kesimi farklı yönleri ile etkilediğini işaret eden Oran CMC ile ilgili çevre ,sağlık ,mülkiyet gibi sorunların çözümünde yol gösterici olacağına inandığım bu kitabın gelirininde yaşamlarının henüz başında böylesi bir hastalıkla mücadele etmek zorunda kalan çocuklarımıza ve ailelerine bir nebze olsun katkısı olması kitabın anlam ve değerini daha da artıracağına inandığından dolayı bu kararı aldığını söyledi.
Her insanın dünyaya bir geliş maksadı olduğuna inanıyorum.Bu maksat hayata ne ölçüde dokunduğunuz ve bunu insan ve insanlık için ne ölçüde olumlu şekillendirebildiğinizle anlam kazanır.Yoksa yaşamak 7 harften oluşan bir kelime olmaktan öteye gitmez.
Böyle düşünen tüm duyarlı insanlarımızı ve yardımsever sivil toplum örgütlerimizi kitabı almaya ve bu çabaya ortak olmaya davet ediyorum.
Kitabı almak için 05338611693 0533 8638677 numaralı telefonları arayıp sipariş vererek veya Deniz Plaza ,Khora ve Işık kitapevlerine giderek kitap alabilirler.
Güncelleme Tarihi: 28 Temmuz 2018, 18:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner1

banner3

banner18