banner38

Gazimağusa'da uyuşturucu operasyonu

banner32

Gazimağusa’da gerçekleştirilen operasyonlarda, 841 adet extasy, 24 gram hintkeneviri ve uyuşturucu öğütücüsü bulunurken, olaylarla ilgili 4 kişi tutuklandı.

Gazimağusa'da uyuşturucu operasyonu
banner37
banner23

Polis Basın Bülteni’ne göre, Gazimağusa’da, 21 yaşındaki S.M.A.A.K.’ye ait ikametgahta önceki gün polis tarafından yapılan aramada, yaklaşık bir gram ağırlığında hintkeneviri türü uyuşturucu olduğuna inanılan madde ile içerisinde uyuşturucu madde kalıntısı olduğuna inanılan iki adet öğütücü bulunarak emare olarak alındı.

Yürütülen ileri soruşturmada mesele ile bağlantısı olduğu tespit edilen 23 yaşındaki F.A.’nın ikametgahında yapılan aramada ise yaklaşık üç gram ağırlığında hintkeneviri türü uyuşturucu olduğuna inanılan madde ile içerisinde hintkeneviri türü uyuşturucu madde kalıntısı olduğuna inanılan iki adet plastik bardak ve bir adet öğütücü bulunarak emare olarak alındı. Bahse konu şahıslar tutuklanırken, soruşturma devam ediyor.

Gazimağusa’da gerçekleştirilen ayrı bir operasyonda 25 yaşındaki C.T.E.’nin tasarrufunda bulunan çanta içerisinde extasy türü uyuşturucu madde içerdiğine inanılan 19 adet hap ve yaklaşık bir gram ağırlığında hintkeneviri türü uyuşturucu olduğuna inanılan madde bulundu. Söz konusu şahsın 22 yaşındaki İ.O.T.O. ile birlikte kalmakta oldukları ikametgahta yapılan aramada ise extasy türü uyuşturucu madde içerdiğine inanılan toplam 822 adet hap ile yaklaşık 19 gram ağırlığında hintkeneviri türü uyuşturucu olduğuna inanılan madde bulunarak emare olarak alındı.

Söz konusu şahıslar tutuklandı.

Polisin soruşturması devam ediyor.

YORUM EKLE
banner28
SIRADAKİ HABER

banner19

banner1

banner3

banner18