Eylemde yaralanan Zekai Ereş kusma ve yürüyememe şikayetleriyle hastaneye kaldırıldı (video haber)

Eylemde yaralanan hayvan üreticisi Zekai Ereş ambulansla evinden alınarak Dr. Burhan Nalbanoğlu Devlet Hastanesi acil servisine götürüldü.

Eylemde yaralanan Zekai Ereş kusma ve yürüyememe şikayetleriyle hastaneye kaldırıldı (video haber)
banner23

Kıbrıs Türk Hekimler Sendikası’nın yetkilileri eylemde yaralanan ve zarar gören üreticilerle ilgili geçmiş olsun dileklerini iletmek için Hayvan Üreticileri ve Yetiştiricileri Birliği Başkanı Mustafa Naimoğulları aradı. Naimoğulları sendika yetkililerine eylem sırasında yaralanan hayvan üreticilerinden Ereş’in sağlık durumu ile ilgili bilgi verdi.

Ereş’in yürüyememe ve kusma gibi şikayetleri bilgisini alan sendika yetkilileri hastanın ambulans ile hastaneye getirilmesi için girişimde bulundu.

Lefkoşa’da gerçekleşen eylem sırasında yaralan hayvan üreticisi Zekai Ereş, Mağusa Sandallar Kereş, köyündeki evinden 14.00 sıralarında ambulans evinden alındı, Dr. Burhan Nalbantoğlu Hastanesi Acil Servisine götürüldü.

Yürüyememe ve kusma şikayeti bulunan Ereş, Lefkoşa Devlet Hastanesi Acil servisinde enfeksiyon ortopedi ve beyin cerrahisi tarafından tetkik ediliyor.

Güncelleme Tarihi: 09 Eylül 2018, 21:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner1

banner3

banner18