banner38

"Et de ellerinde satır da"

banner32

UBP İskele Milletvekili Yasemin Öztürk, HP Milletvekili Manavoğlu'nun paylaşımlarına tepki göstererek, biz hukuk devletiyiz dedi.

"Et de ellerinde satır da"
banner41
banner37
banner23

İşte o açıklama;

Bazı Milletvekilleri Hukumette olduklarını unutuyor herhaldeki bir gun sopa gostererek bir gun kirbac gostererek suc oranların arttigini bunun sopa veya kırbaçla halolacağina vurgu yapıyorlar . Et de ellerinde satır da gerekli önlemleri ve tetbirleri alacaklarsa alsınlar, alamayacaklarsa Devletle dalga geçer gibi sopa ve kırbaç göstermesinler Şiddete karşı şiddet de bir suçtur. Biz Hukuk devletiyiz, Hukuku isletin Sayin Manavoglu. Adalet mülkün temelidir.

YORUM EKLE
YORUMLAR
salih boyacinin ex gelinii ozlem ozogmen
salih boyacinin ex gelinii ozlem ozogmen - 2 yıl Önce

salih boyacinin ex gelini ozlem ozogmen mustafa boyacinin ex avradi - 1 saniye Önce kktc nin adnan hocasi salih boyacinin buyuk kizi banka hortumcu foncusu hirsiz dolandirici kocanci muge boyaci denktaş kadinin ibnesidir simdi sorarsiniz kadinin ibnesi olurmu aha bu kadin muge boyaci denkras kadin in ibnesidir 10 numara 5 yildiz senin milletin karisiyla cocugla ne isin var ibne kari canin cektiyse kiskandinsa dibin dustuyse soylersin dollerdik seni mugecim ne oldu cok mu ateslendin mugecim boyaci denktas senin o atesini alicaz devletimizden caldigini sahislardan benden caldigini talan ettirdiginn senin o boklu gotunden cikaracam devletin milletin sahislar icin ibne kari muge boyaci denktas mis dp nin icinde zavalli kadinlari kizlari kullaniyorsun sicti cafer bez getir afet civik sicti tez getir afetin tokmakcisida serdar denktas efendi oyle demi laan gavat

SIRADAKİ HABER

banner19

banner1

banner3