Elektrik kesintisi!

banner32

Elektrik kesintisi!
banner23

Kıbrıs Türk Elektrik Kurumu (Kıb-Tek), Kalecik Sarkon Vilları ve Sunrise Sitesi ve civarına bugün 4 saat boyunca elektrik verilemeyeceğini duyurdu.

Kıb-Tek’ten yapılan yazılı açıklamada, orta gerilim elektrik şebekesinde yapılacak proje çalışması nedeniyle 08.30-13.30 saatleri arasında Kalecik Sarkon Vilları ve Sunrise Sitesi ve civarına elektrik verilemeyeceği kaydedildi.

Açıklamada, çalışmanın seyrine göre elektrik enerjisi belirtilen saatten daha geç ya da daha erken verilebileceğinden, şebekede her an elektrik varmış gibi davranılması istendi.

KALKANLI’DA 2 SAATLİK ELEKTRİK KESİNTİSİ

Kıb-Tek, Kalkanlı köyü ve su motorlarına bugün iki saat elektrik verilemeyeceğini duyurdu.

Kıb-Tek’ten yapılan yazılı açıklamada, orta gerilim elektrik şebekesinde yapılacak proje çalışması nedeniyle 10.00-12.00 saatleri arasında Kalkanlı köyü ve civarındaki su motorlarına elektrik verilemeyeceği kaydedildi.

LEFKE BÖLGESİNDE ELEKTRİK KESİNTİSİ

Yüksek gerilim elektrik şebekesinde yapılacak proje çalışması nedeniyle bugün saat 12:00 ile 14:00 saatleri arasında Denizli, Gemikonağı, Bağlıköy, Yedidalga, Ömerli, Bademliköy, Günebakan, Yeşilırmak, Yeşilırmak sınır kapısı ve bölgedeki su motorları bölgelerine elektrik verilemeyecek.

Elektrik Kurumu’ndan yapılan açıklamaya göre, elektrik enerjisi belirtilen saatten daha erken veya geç verilebileceğinden, şebekede her an elektrik enerjisi varmış gibi davranılması istendi.

YORUM EKLE
banner28
SIRADAKİ HABER

banner19

banner1

banner3

banner18