Dünyada petrol fiyatları taban yaptı

Dünyada petrol fiyatları taban yaptı
banner23

Maliye Bakanı Olgun Amcaoğlu, Türkiye’de hayata geçen ve motorinde pompa fiyatlarına ortalama 56 kuruş, benzinde ise 60 kuruş olarak yansıyan akaryakıt indiriminin KKTC’de de gerçekleşmesi beklentisini değerlendirdi. Amcaoğlu, “Akaryakıta zaten 10 yıldır zam yapılmadı. Kaldı ki, iktidara gelmeden böylesi bir söz de vermedik” dedi.

Maliye Bakanı ve Ulusal Birlik Partisi (UBP) Lefkoşa Milletvekili Olgun Amcaoğlu, Türkiye’de dün itibarıyla hayata geçen ve motorinde pompa fiyatlarına ortalama 56 kuruş, benzinde ise 60 kuruş olarak yansıyan akaryakıt indiriminin KKTC’de de gerçekleşmesi beklentisini KIBRIS’a değerlendirdi. “Akaryakıta zaten 10 yıldır zam yapılmadı. Kaldı ki, iktidara gelmeden böylesi bir söz de vermedik” şeklinde konuşan Amcaoğlu, küresel çapta düşen petrolün varil fiyatlarının ‘tek kıstas’ olamayacağını kaydetti.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mustafa doğru
Mustafa doğru - 3 ay Önce

10 yılda 20 defa zam geldi 10 yıl önce benzin 1,85 TL şimdi 5,56 hiç zam gelmemiş doğru söylediniz sayın bakan

Tolga yaman
Tolga yaman - 3 ay Önce

Garagoz perdesi dalga mi gecen halkla 10 yilda gecirmedigniz zam galmadi be terbiyesiz herifler 1 senenin icinde 3 defa yaptigniz akaryakit zammi ?? Sorsan zamaninda dovize endexledik bizim yaptigmiz zam deil deyceksiniz gecin bu ayaklari !!!

Hatice cesur
Hatice cesur - 3 ay Önce

Yuh 10 yıldır zam yapılmamış bunu söylerken utanın biraz terbiyesizletdir 1 haftada 2 defa zam yaptığınızı biliyoruz biz koltuk fazla rahat konuşmanı sağlıyor sanırım ama senide indirirler o koltuktan tabi vatandaşın biraz olsun aklı varsa

Barış topril
Barış topril - 3 ay Önce

Bu nerde yaşar merak ettim doğrusu. 10 buçuk üst mü oynadı ne yaptı. Kac defa zam olunca zam yapıldı sayılıyor. Tam bir mal

SIRADAKİ HABER

banner19

banner1

banner3

banner18