Dünya Diplomatlar Birliği'nin Kuzey Kıbrıs Temsilciliği Açılıyor

banner32

Girne Amerikan Üniversitesi Kurucu Rektörü ve Yöneticiler Kurulu Başkanı Serhat Akpınar, Dünya Diplomatlar Birliğinin Kuzey Kıbrıs Temsilciliği Kardeş Üniversitemiz Lefkoşa Cloud Merkezi'nde açılacak dedi.

Dünya Diplomatlar Birliği'nin Kuzey Kıbrıs Temsilciliği Açılıyor
banner37
banner23
Değerli Ailem ,

Üstlenmiş olduğum Görevlerim içerisinde , Gezici Büyükelçi olarak hizmet ettiğim Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetimize , Birleşmiş Milletler ‘e akredite , Avrupa Konseyi Şeffaflık Ajansı olarak kabul edilen Dünya Diplomatlar Birliğinin Kuzey Kıbrıs Temsilciliğini Kardeş Üniversitemizin Lefkoşa Cloud Merkezinde açıyoruz . Sadece Avrupa Birliğinin değil Birleşmiş Milletlere üye tüm ülkelerle işbirlikteliklerini geliştirecek adımlar atıyoruz . Avrupa Merkezimiz bu ilişkilerin geliştirilmesinde etkin rol oynayacak . Açılışımıza WDU Başkanı Dr . Mainel ve Yönetim Kurulunun katılımının dışında WDU Türkiye Başkanı ( Albayraklar Şirketler Gurubu CEO su ) Sn . Sertan Ayçiçek katılıyor . 
Kıbrıslı bir Türk olarak , Dünya Diplomatlar Birliği Merkez Genel Başkan Yardımcısı olarak , WDU Kuzey Kıbrıs Başkanlığını sürdürüyor olacağım . Genç bir Yönetim Kurulumuz olacak . Ülkemizin tanınmasında etkin bir rol üstlenmiş olacağız . Yönetim Kurulu Arkadaşlarıma başarılar diliyorum. Tüm Sivil Toplum Örgütlerimizi , Odalarımızı bizle işbirliğine davet ediyorum . Perşembe günü Resmi açılışımızı yapıyor olacağız . 
Ülkemize Hayırlı Uğurlu olmasını diliyorum.

Güncelleme Tarihi: 27 Kasım 2018, 11:14
YORUM EKLE
banner28
SIRADAKİ HABER

banner19

banner1

banner3

banner18