Dr.Birtan'dan koronavirüsle ilgili ciddi uyarı

Dr.Birtan'dan koronavirüsle ilgili ciddi uyarı
banner23

Çin’de başlayan ve birçok ülkeye sıçraya koronavirüs ile ilgili Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcısı Dr. Hasan Birtan sosyal medya hesabından açıklama yaparak çağrıda bulundu.

Birtan açıklamasında şöyle dedi;

Çin’deki bu salgın kapıya dayanmadan geçici bir sürede olsa olağanüstü hal ilan edip ülkeyi karantinaya almak lazım hem de tüm giriş çıkışlar kapatılarak.(Demedi Demeyin)

YORUM EKLE
YORUMLAR
Enver KUYUCUOĞLU
Enver KUYUCUOĞLU - 11 ay Önce

İş işten geçmeden ciddi önlem alınmalı ülkemizde yabancılar çoğalıyor öğrenciler ülkelerine gidip geliyor güneyden kara giriş kapılarından girişler çıkışlar oluyor, önlem alınmazsa çok geç olabilir, toplu yerlede maske takılması taraftarıyım, hiç şakası yok, doktoruma katılıyorum.

Mustafa Yelmen
Mustafa Yelmen - 11 ay Önce

Giriş çıkış kapılarının kontrolünü devlet yapmalıdır. Bu virüsün ne zaman kontrol altına alınabileceğini kimse bilmiyor. Bu nedenle insanımızı açık hapisaneye hapsedemezsiniz. Yani doktorumuza katılmıyorum.

HÜSEYİN CUMAOĞLU
HÜSEYİN CUMAOĞLU - 11 ay Önce

BUNU SÖYLEYEN BİR DOKTORUMUZSSA ÜSTÜNE SÖZ OLMAMALI GEREKEN TEDBİRLER ALINMALI.HA BELKİ KAPATMAZSSIN DA SINIR KAPILARINDA BU GÜVENLİK ÖNLEMLERİNİ KONTROLLARI ARTIRIRSIN.GÜNEY KUZEY GEÇİŞLERİ BİR MÜDDET ZORUNLULUK DIŞINDA KAPANMASINDA YARAR VARDIR.BU YASAKCI ZİHNİYET DEĞİL,ÜLKEMİZİN ŞARTLARINI GÖZ ÖNÜNE ALARAK TEDBİRİ ELDEN BIRAKMAMAKTIR.

Gülser Murat
Gülser Murat - 11 ay Önce

Çok doğru söylediniz. Ben şahsen çok endişeliyim. Özellikle küçük çocuklar için. Sanırım kimsenin umurunda değil. Yumurytanın kapıya dayanmasını bekliyorlar. Hiçbir önlem yok! Allah hepimizi acısın.

SIRADAKİ HABER

banner19

banner1

banner3

banner18