Dizdarlı'dan telefon açıklaması

Dizdarlı'dan telefon açıklaması

Nalbantoğlu Devlet Hastanesi telefon hatlarında çalışma yapılıyor


Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi, telefon hatlarındaki arızanın giderilmesi için çalışmalar yapılıyor.

Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi Başhekimi Bülent Dizdarlı telefon hatlarındaki arıza ile ilgili yazılı açıklama yaptı.

Dizdarlı açıklamasında şu ifadelere yer verdi; “Son bir haftadır, hastanemiz telefonları aramalarınızda zaman zaman yanıt vermez gibi görünmektedir. Hastaneye gelen hatlardan kaynaklanan bu arızaları gidermek için telefon dairesi görevlileri yoğun çalışmakla birlikte oluşan problem tekrarlamakta ve tamirat uzun süreli mümkün olmamaktadır. Son olarak edinilen bilgiye göre hatların değişmesi ve fiber döşenmesi gerekmektedir. Yetkililer bu yönde çalışmalara başlamıştır. Bu dönemde hastanemize ulaşılacak tek numara kalmıştır. Taktir edersiniz ki 2234426 olan bu numaranın gerçekten ihtiyaç halinde kullanılması elzemdir.

Hastane kaynaklı olmayan bu problemin yarattığı sıkıntıdan dolayı özür diler, çalışmaların önümüzdeki birkaç gün içinde bitmesini umarız.”

Dizdarlı, 112 Hızır ambulans sisteminin 24 saat, 1101 ve 1102 randevu birim sisteminin ise mesai saatleri dahilinde çalıştığını kaydederek, bu bölümlerde herhangi bir sorun olmadığını kaydetti.
Güncelleme Tarihi: 10 Şubat 2018, 14:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1

banner19

banner3

banner18