banner38

Dikmen battıkça batıyor!

banner32

Dün belediye başkanı Çelebi'nin sosyal medya üzerinden şov yapmasının ardından, bugünkü yağışlarda Dikmen resmen battı1

Dikmen battıkça batıyor!
banner37
banner23

Dikmen'de yoğun yağış nedeni ile bazı evleri sular bastı.

Dikmen'de yüze yakın evi su bastığı öğrenilirken bunlardan bir tanesinin de Dikmen Belediye Başkanı Yüksel Çelebi'nin evi olduğu kaydedildi. 

Aşırı yağışlardan dolayı Dikmen’de bulunan bir köprünün çöktüğü öğrenilirken, dağdan Dikmen’e doğru akan yağmur suları nedeni ile Dikmen’deki tüm yolların trafiğe kapatıldığını bildirdi.

Dikmen Belediye Başkanı Yüksel Çelebi dünkü yağmurlardan sonra sosyal medya hesabından "Suların önünü açtık" gönderisi paylaşmıştı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
deniz.cyp
deniz.cyp - 3 yıl Önce

dağdan gelen suları Allah ensa durduramaz töbeler olsun ne şovundan bahsedersiniz insan gücünün yabdığı dere standart yağmurlar için gayet iyi bir deredir. ha varsa bu gelen suya ben durdururum ben yolunu bulurum deyen buyursun peygamberliğini ilan edsin şovunu yapsın golifa zanneddiniz siz da gereksiz başlıklar atarsınız ;) admadan önce halka sor bir başganın napdığını ilk önce ;)

tarkan
tarkan - 3 yıl Önce

insanımızın öldüğü, birsürü zarar ziyanın yaşandığı felaketten sonra gereksiz ve etik olmayan bir başlık olmuş. Tarafsız haber yapmanızı öneririm. Siz neyin şovundasınız?

banner28
SIRADAKİ HABER

banner19

banner1

banner3

banner18