Dayaktan mı? Alkolden mi bayıldılar?...

Dayaktan mı? Alkolden mi bayıldılar?...

Gazetemizin ortaya çıkardığı ve yayınladığı “8 kişi 2 kişiyi feci şekilde darp etti, elmacık kemiğini kırdılar” başlıklı haberimizin ayrıntıları ortaya çıkmaya başladı.


Muhabirlerimizin elde ettiği bilgilere göre olayda darp edilen 2 kişinin söylenildiği kadar masum olmadığı, olay öncesinde aşırı derecede alkollü oldukları öğrenildi.


Köyde drift yapıyorlardı!


Öğrenilen yeni bilgilere göre darp edilen iki kişinin köy içinde araçlarıyla drift yaptıkları ve son derece sarhoş oldukları bunu gören gençlerin de kendilerini önce uyardığı daha sonra da karşılığında küfür edildiği için kavga çıktığı öğrenildi.


Sağa sola laf atmışlar


Drift yaparken kaza yapan 2 kişinin araçtan indikten sonra da ikazlara rağmen köy içinde sağa sola laf attıkları ve ağır küfür ettikleri öğrenilirken bu olaylar üzerine köylülerin bu iki kişinin peşine düştüğü ve Dikmen Mezarlığı’nın orada kavga ettikleri öğrenildi.


Bıçak ve demir çubukla geri dönmüşler


Darp edilen 2 kişinin mezarlığın orada yaşanan kavganın ardından demir çubuk ve bıçaklarla çocukların peşine düştüğü ve köy meydanında tekrar kavga çıktığı ve bir tanesinin yere düşerek bayıldığı öğrenildi.


Olayla ilgili olarak polisten henüz bir açıklama gelmedi.

Güncelleme Tarihi: 01 Şubat 2018, 17:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1

banner19

banner3

banner18