Civelek 'Kabul edilebilir değil'...

Civelek 'Kabul edilebilir değil'...
banner23
Provokatör malum gazete önünde yapılan eylemlerden 1 hafta sonra gözaltına alınan vatandaşların, polis ve savcının talebi olmamasına rağmen tutuklu yargılanmasına karar verilmesi kabul edilir bir durum değildir.

Hiçbir şiddet olayını tasvip etmemekle birlikte; Başbakanlığın kapılarının kırıldığı, polislerin kafasının yarıldığı, Bakanların makamlarında rehin alındığı, bazı sendika ve feminist gruplar tarafından Cumhuriyet Meclisi'nin fiilen işgal edildiği olaylarda hiçbir eylemcinin tutuklu yargılanmadığı, bazılarının hiç yargılanmadığı yada yargılanamadığı !

Ortamda, kırmızı çizgilerimize dokunan provokatörlere karşı yapılan eylem sonucunda vatandaşlarımızın tutuklanmalarını sineye çekecek durumda değiliz. Üyelerimiz ve kalbi vatan aşkıyla çarpan vatandaşlarımız müsterih olsun, bu adil olmayan duruma karşı gerekli tavır gösterilecektir. Unutulmaması gerekir ki, adalet zengin bir hazinedir ve günü gelince herkese lazım olur. Son olarak bilinmesini isteriz ki ne kadar baskı ve sindirme politikası uygulanırsa uygulansın NE TÜRKİYE ve K.K.T.C SEVDAMIZI SATARIZ, NE DE TEK BİR ADIM GERİ ATARIZ.
Güncelleme Tarihi: 31 Ocak 2018, 15:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner1

banner3

banner18