Bunlarda sahte parfüm ve kol saati satıcıları

Bunlarda sahte parfüm ve kol saati satıcıları
banner23

24.4.18 tarihinde Gazimağusa’da bir üniversite içerisinde bulunan iş yerinden 36 TL ye satın aldıkları 3 adet parfüm ve 1 adet kol saatinin üzerine Duty-Free yazarak 310 TL karşılığında A.K isimli bir şahsa satmak suretiyle dolandıran Girne sakinleri B.T (E.29) ve A.H (E.26) aynı gün tutuklandılar.

25.4.19 tarihinde mahkeme huzuruna çıkarılan her iki zanlı aleyhine 1 gün tutukluluk emri alındı. Zanlılar bugün ek tutukluluk talebiyle yeniden mahkeme huzuruna çıkarıldı. Tahkikat memuru Osman Üreten, yemin altında tahkikatı ile ilgili mahkemeye bilgi aktardı. Şikâyetçilerde artış olduğunu belirten Üreten zanlıların Girne’deki evlerinde arama yaptığını ancak bir şey bulamadığını aktardı. Bir şikayetçiden aynı yöntemle dolandırmak kastıyla 6 adet parfüm ve 2 adet saat satışı yaparak 1500 TL para temin edildiğini belirten Üreten şikayetçi sayısında artış olması nedeniyle tahkikatın genişlediğine değinerek zanlılar aleyhine 7 gün ek tutukluluk talebinde bulundu.

Önündeki şahadeti değerlendiren yargıç Umut İnan zanlıların 7 gün süreyle poliste tutuklu kalmaları yönünde emir verdi. (MHA)

Güncelleme Tarihi: 26 Nisan 2019, 14:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner1

banner3

banner18